2733
2734
عزیزم من ۱۰۰تا ایتلکرسی رو خوندم شما نذرنمک منو انجام دادی انشالله؟؟

خداخیرتون بده عزیزم آره عزیزم من همون موقع نمک های همه رو گذاشتم کنار و اولین فرصت میبرم شاهچراغ پخش میکنم 💚انشالله حاجت روا باشین

اگه زندگی سختهموندن و جنگیدن هزار بار جذاب تر از جا زدنه، بهش فکر کن 🤎:) شدش آزاد مجنون وقتی به لیلیش پیوست 🥹 ی صلوات میفرستی اگه صلاحه برسم بهش اگه نه فراموشش کنم؟ مرسی❤️فکر کنم دارم فراموشش میکنم فقط‌ نهایت تا آخر این تابستون میخوام به نیت رسیدنمون دعا کنم اگه دعای مجرب بلدی یادم بده مرسی       امروز تولد شهید ابراهیم هادی هست من نذر میکنم اگر پدرم این کار تحصیلی که میخام بکنم رو قبول کنن به نیت ایشون برم خونه سالمندان گل و شیرینی ببرم همچنین ی ختم قرآن با کمک مادربزرگم و هرکی بتونه میخونم براشون امیدوارم حاجت بگیرم ❤️ اگه امضامو دیدی دعا کن بابام قبول کنن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید