2737
2739
عنوان

مادرشوهرم و مسافرت

| مشاهده متن کامل بحث + 680 بازدید | 51 پست

واقعا روز سختی بوده خسته نباشی

نمیدونم سلایق فرق داره ولی مسجد و جمکران و اینا سفر نیست که. حالا که شغل همسرت خوبه از قبل هتل و بلیط رزرو کن حالا یا داخل یا خارج ایران قشنگ هم تاریخشو بگو و اعلام کن جا نبود یا هتل سخت گیر اومد و امکان اضافه کردن یک نفر نیست.

سفت هم بمون سر حرفت. چیه اخه نشستن تو حیاط مسجد و پیتزا خوردن تو سرما 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من چی بگم که مامان خودم اینجوریه یعنی جرات ندارین از خونه بریم بیرون  هممون رو روانی کرده نم ...

شاید شما خواهر شوهر منی 🤣🤣🤣

دختر وسطی ش رفته بود شمال واخلاق شوهرش خیلی تند هست و با مادرشوعرم مثل کارد وپنیرن 

میگف نگاااه چرا منو نبردن 

پیش خودش نمیگه منو ببره باید مادرشوهر خودشم ببره 

آخه شاید خودش تو سفر میخواد یه سوسیس وتخم مرغ بخوره 

تورو ببره باید رستوران بره

والا من به دختراش حق میدم یواشکی برن  دارایی پدرشوعرم ده برابر ما و سه تا دختراس  به شوه ...

باورت میشه من اولین باری ک رفتیم پارک ونبردیمش یه دعواانداخت.اولین باری ک رفتم لباس بخرم نبردمش یه دعوابعدم فبلن  خرید ک میرفتم نمیذاشت لباسی ک دوس دارم بخرم منم هرسری نمیخریدم وبرمیگشتم الانم میگه لباسات زشتن یااصلن تبریک نمیگه.فروشگاه ک میرفتیم خرید هی میگه این لازم نیست واین میخاین چیکار.این هارونخوریداولین مسافرتی ک نبردیمش چقدر نفرین وناله..متاسفانه ماتو یه ساختمونیم همش رفت وامدمون چک میکنه.خودش خونه داره به بهانه های مختلف داده اجاره واومده خونه مانشسته

ماییم و شب تار وغم یار و دگر هیچ، صبر کم 
2728
شاید شما خواهر شوهر منی 🤣🤣🤣 دختر وسطی ش رفته بود شمال واخلاق شوهرش خیلی تند هست و با مادرشوعرم م ...

مادرسوهرمنم همین کارو میکرد تاجایی که دختراش ساکش هم می‌بستند، بعداخرین سفر جنگ واعصاب خوردیاش هرسری خواستیم بریم تا دقه نود نمیگفتیم لحظه آخر شوهرم میرفت میگفت ماداریم میریم خداحافظ،چندوقت پیشم گفت خواستی بری رویتاتون دخترمم ببر خیلی دوست داره اونجا روببینه ،منم خودم زدم به نشنیدن دیگه هم تکرار نکرد ،دخترش جداشده دنیارو تنهایی میگرده بعدمیگم فلانی کجاست میگه رفته دکتر آخر دکتر بشه

والا من به دختراش حق میدم یواشکی برن  دارایی پدرشوعرم ده برابر ما و سه تا دختراس  به شوه ...

با همون پدرشوهر و مادرشوهر بريد 

مجبور كنيد شوهرش بياد مخارجم با خودشون باشه 

يكم پرو بازي در بياريد بگيد ميخايم اين دفعه بريم سفر مهموني پدر جان   

بيچاره مادرشوهرت سني نداره 

حداقل ببرش توي باشگاه يا يك سري تورها ك ميبرن سفر خانما رو اشناش كن با اونا بره 

يكي از همكاراي من مامانش با همين تورها ميره سفر يك روزه داخل استاني يا گاهي سفر  شهراي ديگه هم دارن همشون خانم هستن از طرف اداره تربيت بدني ميبرنشون چون ميره باشگاه

2738
اررره به خدا  دوستم میگه دفعه بعد دونگی کنید بفهمن سفر خرج داره  دیگه نمیان

یعنی میرین رستوران پدرشوهرت حتی سهم خودشو نمیده؟!؟! 

وای مامان من اگه تو راهی گردشی... حتی یه اب معدنی براش بگیریما به زووووووور باید حساب کنه میگه وگرنه باهاتون دیگه نمیام بیرون 

من که اهل عشق و عاشقی نبودم اما تو از کنارم رد شدی و جانم به دکمه پیراهنت گیر کرد.... 
واقعا روز سختی بوده خسته نباشی نمیدونم سلایق فرق داره ولی مسجد و جمکران و اینا سفر نیست که. حالا که ...

قربانت عزیزم  

وبدتر اینکه باید به روم نمیوزردم که نگن کوفتمون کردی چون می دونم فقط دنبال یه رفتار ازمن هست 

اره شوهرم خداروشکر کارش خوبه ولی خب ما هر دو کارمند هستیم و تازه شوهرم هفت ماهه شاغل شده و حقوق من کامل می‌ره به  قسط تنها دارایی زندگیمون که یه ساینا هست 

حقوق ایشون هم خرج یومیه زندگی و بچه 

سالی اگه خیلی کار بزرکی کنیم از این به بعد یه سفر بریم 

که اونم این خانم....

قربانت عزیزم   وبدتر اینکه باید به روم نمیوزردم که نگن کوفتمون کردی چون می دونم فقط دنبال یه ر ...

امیدوارم ازین به بعد همش سفر و خوشگذرونی باشه برای خودت و پسر و همسرت☺️همین که گفتم رو انجام بده یه برنامه منظم و سفت و سخت بچین که مناسب شرایطش نباشه.

باورت میشه من اولین باری ک رفتیم پارک ونبردیمش یه دعواانداخت.اولین باری ک رفتم لباس بخرم نبردمش یه د ...

اره عزیزم چرا باورم نشه 

خودم این روز رو همه از سر گذروندم

2706