2733
2734
عنوان

ورزش تو دوران پریود انجام بدم؟

75 بازدید | 12 پست

تمرینات بدنسازی نسبتا سنگینه

خونریزیمم زیاده

یه جمله تاثیر گذار تو امضام ، تصور کن🙏.  نزدیک ام نشو. آدم گریز و آنتی سوشال هم خوده خودتی  ! ما قندیم نی نی یار ، داره حذف مون میکنه.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دو روز اول نباید انجام بشه هیچی بعدشم سبک

اعصابم خورده ورزش نمیکنم

افسرده تر بی حال تر میشم

یه جمله تاثیر گذار تو امضام ، تصور کن🙏.  نزدیک ام نشو. آدم گریز و آنتی سوشال هم خوده خودتی  ! ما قندیم نی نی یار ، داره حذف مون میکنه.
2742
ورزش سنگین نه  هوازی کار کنید اونم اگر سخت تون بود انجام ندین

مرسی ازتون

والا ما استادمون میگه حتی دو روز اول دوییدن و پیاده روی رو انجام ندید

نه بابا

پیاده روی که حتی جریان خون داخل بدنم اوکی میکنه

خیلی مفیده واسه پریودی

بابا دمت‌گرم من تا سه روز اول نمیتونم از رو تخت پاشم چه برسه به ورزش خیلیییی خونریزیم شدیده

زندگی یعني داشتنِ تُــو براي یک عمر❤A                                کسی که جرئت دست زدن به خار را ندارد،                           هرگز نباید آرزوی گل سرخ را داشته باشد!
2740
بابا دمت‌گرم من تا سه روز اول نمیتونم از رو تخت پاشم چه برسه به ورزش خیلیییی خونریزیم شدیده

منم شدیده

ولی اگه ورزش نکنم افسرده تر بیمارتر میشم 

ورزش هورمون ها شادی بدنتو زیاد میکنه حتی دردتم کم میکنه

ولی من چون تمریناتم با دمبل و وزنه ها سنگینه میترسم یکم

منم شدیده ولی اگه ورزش نکنم افسرده تر بیمارتر میشم  ورزش هورمون ها شادی بدنتو زیاد میکنه حتی ...

من اصلا نمیتونم تو پریودی کاری کنم از خونه ام بیرون نمیرم سرگیجه دارم شدیددددد

زندگی یعني داشتنِ تُــو براي یک عمر❤A                                کسی که جرئت دست زدن به خار را ندارد،                           هرگز نباید آرزوی گل سرخ را داشته باشد!
من اصلا نمیتونم تو پریودی کاری کنم از خونه ام بیرون نمیرم سرگیجه دارم شدیددددد

احتمالا کم خونی