2752
2734

توروخدا بگین امروز رفتم دکتر ۴تا آمپول امروز زدم ۴تا فردا یکیش متوکاربامول بود ک تو ۲تا سرنگ برام زد ۲ تا دیگه یکیش بتامتازون بود یکی دیگه کترولاک فکر کنم اما دردم خوب نشد ۴تا دیگه فردا دارم همین آمپول ها شما با چی درد سیاتیکتون درمان شد

استراحت وعصبی نشدن ..بتامتازون ونورتریپلین

یک قرص گیاهی به اسم سورنجان  از عطاری

خدایا ....؟.......؟.......!!                                              ﺣﻤﺪ ﻭ ﺳﭙﺎﺱ ﻣﺨﺼﻮﺹ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪﯼ است ﮐﻪ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺧﻮﺍﺳﺘﻢ ﺍﻭ ﺑﻮﺩ ﺍﻣﺎ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺍﻭ ﺧﻮﺍﺳﺖ ﻣﻦ ﻧﺒﻮﺩﻡ !                                       خدایا ...…چه دارد آنکه تو را ندارد ؟؟                                                   و چه ندارد آنکه تورادارد.                                         اللَّهُـمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّـدٍﷺ وَآلِ مُحَمـَّدﷺوعجل فرجهم.                                          

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مرسی عزیزم 

الهی سلامتیتون برقرار بد دردیه دقیق از بالا تا نوک پا 🥺

خدایا ....؟.......؟.......!!                                              ﺣﻤﺪ ﻭ ﺳﭙﺎﺱ ﻣﺨﺼﻮﺹ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪﯼ است ﮐﻪ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺧﻮﺍﺳﺘﻢ ﺍﻭ ﺑﻮﺩ ﺍﻣﺎ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺍﻭ ﺧﻮﺍﺳﺖ ﻣﻦ ﻧﺒﻮﺩﻡ !                                       خدایا ...…چه دارد آنکه تو را ندارد ؟؟                                                   و چه ندارد آنکه تورادارد.                                         اللَّهُـمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّـدٍﷺ وَآلِ مُحَمـَّدﷺوعجل فرجهم.                                          
2731
الهی سلامتیتون برقرار بد دردیه دقیق از بالا تا نوک پا 🥺

ممنونم ایشالله اره پدرمو در اوردع حتی کار روز مرمو تو خونه نمیتونم انجام بدم بیرون ک‌کلا نمیتونم راه برم