2737
2739
عنوان

شوهرم منو ناراحت میکنه بعدم خودش قهر میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 627 بازدید | 63 پست
لطف میکنید 

مرسی از لطفتون خانم،به نظر من همون واکنشتون تو اون دوران باعث شده ایشون حس کنن که حق به جانبه و متاسفانه با صحبت هاتون بعید میبینم که ایشون تغییر موضع بدن خانم،نظر من اینه که بشینن محکم باهاش صحبت کنین و بگین که این رفتارش ناراحتتون میکنه 

خوب اونم که نه اشتباهشو قبول میکنه نه سمت من میاد برا خودش ماشین زیر پاشه میره بیرون میاد خونه من و ...

بهتره باهاش یبار منطقی باهاش صحبت کنی وهمه ی خوبی هایی که کردی رو دونه دونه براش بگی بگو برای تو وزندگی تون انجام دادی .

ومن خدا را دارم درمیان همه‌ی نداشته هایم....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اونم داره همین کار رو میکنه  اخه خیلی توهینم کرده بهم من نمیتونم دوباره اشتی کنم باهاش

خب معلومه که میکنه یاد گرفته بی محلی کنه تو میری سمتش!

اصلا و ابدا نرو سمتش خب؟

شده با بچت برو بیرون تو پارک پیاده ولی کوچیک ترین حرفی نزن ک فک کنه دوباره میری سمتش

شاید زندگی همین باشد،من صاحب آرزویی باشم که شیرینی تعبیرش از آن دیگری ست..ذره ای بهر نبردیم از عالم ،نکند،مافقط بهر تماشای جهان آمده ایم ..این جمله رو همیشه از من یادگار داشته باش که برای تک تک کارایی که بقیه واست میکنن قراره تو سری بخوری🤝مراااااااا به هیچ بدادی و من هنوز بر آنم که از وجود تو مویی به عالمی نفروشم..نکنه باور کنی دوست دارماشونو که تهش تلخیه نخواه که باور کنی....ماهردو شاخه ی یک درخت بودیم ...چه میشد اگر باد از دو سو می وزید؟!
فقط یاد گرفته هزار تا ایراد از من بگیره  نمیخوام باز برم طرفش هر بار من دارم سر حف رو باز میکن ...

تقصیر خودته

توی رفتار و صحبتات تغییر ایجاد کن اونم مجبوره عوض بشه اگرم نشد دیگه از پایه مشکل داره

2740
دو سال بخاطر حاملگی و زایمان نرفتم که گند زدم تو کار و بدهی بالا اورد باید حواسم کاملا جمع باشه وگرن ...

افرین که خودت ازصدتامردمردترهستی اماوقتی که میبنی اینطوری برخوردمیکنه کم نیاربگوبه خاطرخوش غیرتی ات باهام قهرمیکنی رونده بزار بفهمه چقدربی غیرت هستش

مرسی از لطفتون خانم،به نظر من همون واکنشتون تو اون دوران باعث شده ایشون حس کنن که حق به جانبه و متاس ...

این کار رو کردم 

خیلی جواب نمیده روش 

هی دنبال ایراد کرفتن از منه 

میگه من میدونم رفتارم اشتباهه همون لحظه هم خودم پشیمون میشم ولی تو هم اینجوری اونجوری 

بهمونه الکی 

اصلا هیچ موقع خوبی های منو نگفته 

هر کاری کنم نمیبینه همش فکر میکنه من یه نقصی دارم من این حس رو ازش میگیرم حداقل 

هیچ وقت نشده بگه تو توی فلان موضوع خوبی 

همین پارسال که رفتم و بدهی به این بزرگی رو جمع کردم اصلا به روم نیاورد حتی یه تشکر ساده 

اصلا یادم نمیاد اخرین بار که یه شاخه گل برام خریده بوده کی بوده

خب معلومه که میکنه یاد گرفته بی محلی کنه تو میری سمتش! اصلا و ابدا نرو سمتش خب؟ شده با بچت برو بیر ...

الان ۴ روزه 

خیلی گاوه 

یعنی اصلا براش مهم نیست که ۴ روزه من از دستش ناراحتم

2706