2733
2734

سلام 

سال نو همگی‌ مبارک 🌻 

دوستان 

سال گذشته شوهر من دچار یه سری مشکلات مالی شد و میگرن های بدی رو تجربه میکرد از نظر روحی خیلی وضعیت بدی داشت که خوب منم مجبور شدم برم سرکار و کمکش کردم و خدا رو شکر مشکل الان حل شده 

تو اون دوران پرخاشگر شده بود و اخلاقش به یکیاره تغییر کرد حتی بعد از ۶ سال که باهم زندگی کرده بودیم به من بی احترامی کرد و‌من چون شرایطش رو میدونستم صبوری میکردم حتی بعد از هر دعوا که اون مقصر بود میرفتم پیش قدم میشدم و حل میکردم 

ولی متاسفانه این براش عادت شده 

و الان که یه مدت یکم اخلاقش بهتر شده بود ولی یهو هر چیزی باب میلش نباشه به من بی احترامی میکنه و قهر میکنه 

مثلا با اینکه من تمام جونمو برای بچمون گذاشتم خیلی راحت تو دعوا به من گفت تو ریدی تو تربیت بچه 

بعدشم خودش قهر میکنه 

دیگه این بار نرفتم سراغش و الان ۴ روزه قهریم و اصلا نمیاد طرف من تا مجبور نباشیم حرف نمیزنیم باهم 

چکار کنم 😞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
زیادی از خودگذشتگی کردی بشین باهاش منطقی راجبه مشکلتون صحبت کن

فقط یاد گرفته هزار تا ایراد از من بگیره 

نمیخوام باز برم طرفش هر بار من دارم سر حف رو باز میکنم 

2738

واقعاساده لوحی دیگه سرکارنرروازتوکه زن هستی سواستفاده میکنه توبه فکرش هستی اون سواستفاده میکنه ازضعف ات مثل خودش باش واسه اش دل نه سوزون که فکرکنه ساده لوح هستی توخونه بشین مردبره سره کارکه وظیفه ا هستش

متاسفانه مردها  از اول هر جور باهاشون رفتا ر بشه اونجور ادامه بدن واقعا انگار عقل ندارن.اگر حق ...

خوب اونم که نه اشتباهشو قبول میکنه نه سمت من میاد برا خودش ماشین زیر پاشه میره بیرون میاد خونه من و بچمم تو خونه ایم 

واقعاساده لوحی دیگه سرکارنرروازتوکه زن هستی سواستفاده میکنه توبه فکرش هستی اون سواستفاده میکنه ازضعف ...

دو سال بخاطر حاملگی و زایمان نرفتم که گند زدم تو کار و بدهی بالا اورد باید حواسم کاملا جمع باشه وگرنه گندشو باید دوباره خودم جمع کنم 

فقط بی محلی کن اسی

شاید زندگی همین باشد،من صاحب آرزویی باشم که شیرینی تعبیرش از آن دیگری ست..ذره ای بهر نبردیم از عالم ،نکند،مافقط بهر تماشای جهان آمده ایم ..این جمله رو همیشه از من یادگار داشته باش که برای تک تک کارایی که بقیه واست میکنن قراره تو سری بخوری🤝مراااااااا به هیچ بدادی و من هنوز بر آنم که از وجود تو مویی به عالمی نفروشم..نکنه باور کنی دوست دارماشونو که تهش تلخیه نخواه که باور کنی....ماهردو شاخه ی یک درخت بودیم ...چه میشد اگر باد از دو سو می وزید؟!
2706