2737
2739
عنوان

با سوزن خیاطی هم میشه گوش سوراخ کرد؟یادم بدین

| مشاهده متن کامل بحث + 471 بازدید | 54 پست
سوزن رو آتیش بگیر ضد عفونی بشه بعد فشار بده یره تو گوش و سوراخ تمام

نمیمیرم؟😃🌝

این کاربری دست ۳ نفر بوده کاربر اول کنکور داشت و اکانتش رو داد به کلثوم توی یه گروه ایتا وکلثوم جانم هم چون کنکور داشت سایت رو گذاشت کنار و این کاربری به من رسید من 🧡دختری از تبار کورد 🧡 محجبه هستم با افتخار🖤یا  محمدرسول لله🖤یا امیرالمومنین🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من مطب دکتر سوراخ کردم یه مدت بدل انداختم عفونت کرد گوشواره رو دراوردم تا عفونت خوب شد سوراخام بسته شد من با سوزن خیاطی افتاد به جونشون🤣🤣 زیاد درد نداشت چون خیلی اروم در حد فشار جزئی سوزن رو داخل بردم شاید سوراخ کاملا بسته نشده بود نمیدونم ولی گوشواره داخلش نمیرفت در هر صورت سوزن رو ضدعفونی کن حتما... من با الکل اینکارو کردم 

2742
یاد دادن که ابدا ولی مادرشوهرم بهورزی خونده چندین سال پیش برا نوه ها خودش انجام میده با سوزن هیچ مشک ...

گناه دارمااا😁😃

این کاربری دست ۳ نفر بوده کاربر اول کنکور داشت و اکانتش رو داد به کلثوم توی یه گروه ایتا وکلثوم جانم هم چون کنکور داشت سایت رو گذاشت کنار و این کاربری به من رسید من 🧡دختری از تبار کورد 🧡 محجبه هستم با افتخار🖤یا  محمدرسول لله🖤یا امیرالمومنین🖤
آخ جوووون یه با تجربه اومد😍😍😍😍😍 مراحلشو میگی؟سوزن دستی چیه؟

😂😂😂

همون سوزن که بادست چیزی باهاش میدوزی

هی یکم با انگشت شصت و اشاره گوشمو ماساژ دادم بعد بایه پد الکلی سوزن و گوشمو تمیز کردم سوزنو نخ کردم بعدشم سولاخش کردم و نخو گره زدم

تا یه هفته چند ساعت یبار گوشتو با پماد چرب کن و نخشو تکون بده تا عفونت نکنه و خشک نشه

عضو تاپیک پرانرڗی 💪رکورد سلامتی 💪تاریخ شروع 2/17 وزن 86      
من مطب دکتر سوراخ کردم یه مدت بدل انداختم عفونت کرد گوشواره رو دراوردم تا عفونت خوب شد سوراخام بسته ...

ای جانم بازم با تجربهههه😍🌝

2740
😂😂😂 همون سوزن که بادست چیزی باهاش میدوزی هی یکم با انگشت شصت و اشاره گوشمو ماساژ دادم بعد بایه ...

فقط اینکه سوراخ دوممه اشکال نداره؟

راشتی یادم رفت تشکر کنم بابت راه حلتت😍😍🤩🌝

مامانم گوشامو سوراخ کرد😁 از همه دخترای فامیل آبجیام😂😂😫🤣🤣🤣

ای جانمممممممم😃🤩

فقط اینکه سوراخ دوممه اشکال نداره؟ راشتی یادم رفت تشکر کنم بابت راه حلتت😍😍🤩🌝

قربونت😘

نه فرقی نداره فقط دقت کن هردوتاشو مثل هم سوراخ ن جاشون قرینه باشه

عضو تاپیک پرانرڗی 💪رکورد سلامتی 💪تاریخ شروع 2/17 وزن 86      

دیونه ای!؟

مث خان پول بده با دستگاه برات بزنن

خدایا هزاران بار شکر بخاطر نعمت زیبات🌹توی خونه ام یه فرشته کوچولو دارم🌹 کسانی که ساکن استرالیا هستید. لطفا بهم درخواست بدین. ممنونم
[QUOTE=333549462]نمیمیرم؟😃🌝[/QUOTEدستگاه چندساله اومده... سوزن،از پیدایش انسان بوده و سوراخ شدند ...

🤩🤩😃🌝🌝احساس گودرت کردممممممم

2706