2777
2789

داستان اینه که این خانوم و کس و کارش از همون اول ازدواجم تا چشمشون میخورد به من اویزون شوهرم میشدن و سفت بغلش میکردن یا بغلش میکردن اونم بصورت خیلی تابلو که معلوم بود میخواستن حرص منو دربیارن ،خب منم تا حالا ری اکشنی نشون ندادم طوری بودم که برام مهم نیست😂

بعد این سری خونه مادرشوهرم بودیم باز یهو خواهرشوهرم از پشت شوهرمو بغل کرده بود و خودشو اویزون گردنش کرده بود ،منم خیلی یهویی بهش گفتم باز آویزیونش شدی ولش کن😂😂😂😂

اینو گفتم و رفتم اصلا منتظر جوابش نشدم ولی چشمای گرد شده اش گویای همه چیز بود😂😂😂

خیلی حرف خوبی زدم از من بعید بود 😂یادش میوفتم دلم خنک میشه 😁

بعد از اونم خاله ی شوهرم اویزونش شده بود و سیخ وایساده بود جلو من 😐😐حتی شوهرم هم بهم گفت خالم میخواست حرص تورو دربیاره😐

به اونم باید سری بعد بگم ایشالا حاجت روا بشی 😂😂😂😂

تنها ترینم🥲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بگو میمون درختو ول کن شکست

لطفا اگه نظرتون مخالف منه ریپ نزنید بذارید اسی خودش جواب بده .من دلسوزی یا تجربه یا هر حرفی میزنم برای اسی هست .حوصله ی قانع شدن قانع کردن شما رو ندارم .چون آخرش دعواست .

ننن اصلا محل نزار بهشون لبخند بزن بیشتر حرص بخورن اگ فک کنن داری اذیت میشی بیشتر این کارو میکنن

دعا میکنی بش برسم؟ خیلی سختی کشیدم بخاطرش..یه صلوات برام بفرس  امام حسین تورو ب رقیه ات تا محرم حاجتمو بده دارم جون میدم😭😭😭دعا کن اگ ازدواج کرد هیچوقت اون روز منی نباشه تو این دنیا .چون مجبورم با خنده و شادی برم عروسیش نمیشه نرم ...خیلی بده دعام کن .خدایا امام زمان معجزه کنین برام😓.امام رضااااا تورو ب خدا کمکم کن دست تو دستش بیام حرمت.خدایا توروخدا
ننن اصلا محل نزار بهشون لبخند بزن بیشتر حرص بخورن اگ فک کنن داری اذیت میشی بیشتر این کارو میکنن

اگه بی اهمیتی روش جواب میداد  بعد از ۵ سال باید این حرکتو ول میکرد ولی نه باید به روش میاوردم

تنها ترینم🥲
2801