2737
2739
عنوان

من داداشمو گذاشته بودم جای بابام...

| مشاهده متن کامل بحث + 1970 بازدید | 102 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آخه تو نی نی سایت زنداداش ها از این حرکات بدشون میاد میگن خواهر شوهر خونه خراب کن و... حس حسادتشون ب ...

آفرین ماشالله عاقلی وقتی رعایت کنی همیشه داداشت رو داری

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                                                                            
2731
2740
می دونی بخاطر ترسمه ترسیدم حسادتش باعث جدایی منو داداشم بشه    

تو کار خودتو کن

با اونم گرم بگیر ترسم از هیچی نداشته باش

تو با این کارت داری خودت داداشتو دور میکنی

سرد رفتار کردن چیه

با هر دو گرم بگیر بگو بخند 

ولی مثلا بیرون میرن تا نگفتن توام بیا نگو منم ببرینو اینا

کائنات در جهت خوشبختی من پیش میره آمین🤍💫                 ۱۴۰۴/۴/۴ 🌱🦋
چه اشگال داره جلوی زنش حرف بزنید و ببوسیش؟زن گرفته چ ربطی به اینا داره

نمی دونم تو نی نی سایت زنداداش ها از این کارا خوششون نمیاد منم ترسیدم حسادت کنه داداشمو ازم بگیره 

برادرته دیگه یعنی چون ازدواج کرده باید روابط خواهر برادری رو تموم کنی /؟

خیلی عجیبه همچین نگرشی واقعا 

اون حساسیتی هم ک ازش صحبت میکنی نسبت به خواهرشوهر ها هست اونها فتنه ب پا میکنن رابطه خواهرو برادری ندارن فقط ارزوشون خراب کردن زندگی برادرس چون خودشون رو مالک برادرشون میدونن

تاپیکهایی پر از وایب مثبت برای کنکوری ها امیدوارم بخونید و استفاده ببرید...اگروسواس فکری دارید اولین تاپیکم رو بخونید برای مدتی در سایت نیستم لطفا درخواست ندید برای پرسیدن سوالات کنکوری ...روزها فکر من ایست و همه شب سخنم /که چرا غافل از احوال دل خویشتنم /از کجا امده ام امدنم بهر چه بود/به کجا میروم اخر ننمایی وطنم زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست /هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود /صحنه پیوسته ب جاست/ خرم آن نغمه که مردم بسپارندبه یاد                                                                                 باشد که یادم نرود گر تو نبودی من هیچ نبودم هیچ...! که تویی پروردگار عالمیان که تو جان منی و از تو گذر نیست مرا 
2706