2733
2739
با وضعی که میگی احتمالش خیلی خیلی زیاده که تهمت زده باشن بهش . مواظب باش الکی روزای خوشیتو خراب نکنی ...

خب چجوری بفهمم که تهمن بوده اخه از کجا پیِ قضیه رو بگیرم ؟ دیگه آروم نمیتونم بگیرم که من اخه

فقط 17 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مهسا هستم یه دوست داشتنیه۴زبونه😍معلم زبان انگلیسی و ترکی استانبولی هستم و دانشجوی ادبیات فرانسه :) همه کار و زندگیم در حال حاضر فرهنگ های مختلف کشوراییه که به زبونشون صحبت میکنم :) 🇹🇷🇺🇸🇨🇵 پ.ن : یکی از اون۴ تا زبون فارسیه البته 😂 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اول ک نباید اونارو راه میدادی خونت بعدم  پرینت خط شوهرت بگیر مشخص میشع

چطوری بهم پدینت سیمکارت یه نفر دیگه رو میدن ؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مهسا هستم یه دوست داشتنیه۴زبونه😍معلم زبان انگلیسی و ترکی استانبولی هستم و دانشجوی ادبیات فرانسه :) همه کار و زندگیم در حال حاضر فرهنگ های مختلف کشوراییه که به زبونشون صحبت میکنم :) 🇹🇷🇺🇸🇨🇵 پ.ن : یکی از اون۴ تا زبون فارسیه البته 😂 
2728
چ ریلکس.شاید راست گفته باشه

اخه من فالور زیادی ندارم و پیجم خصوصیه اینم یکی بوده که قبلا پیجش فیک نبوده که من درخاستشو قبول کردم و مطمئنم آشناست ( دشمن زیاد داریم )😊

در امیدِ واهیِ یک مرحمیم این روزها ❤️‍🩹.                دیگه‌نه‌یه‌دلیم‌نه‌هم‌نظر /حس‌خوب‌قبلُ‌به‌هم‌نزن 🌙✨
هیچ شماره ای نگرفتی ازشون؟ ی زنگ میزدی ک میگفتی من خودم ی سری چیزا فهمیدم و میخوام جدا شم ب کمکت اح ...

شمارشم عقلم نداد بگیرم اه خاک تو سرم انقدر بی فکرم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خب چجوری بفهمم که تهمن بوده اخه از کجا پیِ قضیه رو بگیرم ؟ دیگه آروم نمیتونم بگیرم که من اخه

عزیزم. پیامای بینشون. عکسای زیاد وقتی باهم صمیمی بودن. به اون عکس اسنپ چتی اعتماد نکن راحت میشه جعل کرد

2740

به نظرم باور نکن 

زندگیتو خراب نکن 

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   
شما که توتاپیکاو میگی خانواده ایی نداری و تنهایی؟؟؟ الان میگی خانوادت بفهمن طلاق میدن!!

عزیزم چی میگی شما این وسط .. از زیر بته که به عمل نیومدم مادرم فوت شده خانواده دیگه ای نباید داشته باشم ؟ چقد زخم زبون میزنین یه عده این وسط 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شاید با شوهرت دشمنی دارن میخوان زندگیتو خراب کنن مواظب باش هر حرفی رو نباید باور کرد به همسرت بگو بب ...

میترسم اگه بگم دیگه حواسشو جمع کنه هر مدرکیم که مونده رو از بین ببره ..

1
5
10
15
20
25
30
35
40

اولا هر کسی اومد بهت عکس نشون داد قبول نکن تا با چشمای خودت ندیدی و با گوشای خودت از دهن شوهرت نشنیدی 

دوما وقتی شوهرت باهات خوبه و دوستت داره و بهت ضرر نرسونده تا حالا بی خیالش باش و باهاش زندگی کن 

سوما اگه شوهرت این کار رو کرده باشه شاید دلیلی داشته باشه 

بهش اعتماد کن 

ببین واقعابه عنوان یه زن حستو درک میکنم . ولی الان شرایطت خیلی خاصه بارداری از طرفی هیچی دستت نداده دختره یعنی هیچ مدله نتونسته ثابت کنه . الان جز این که تو رو ازار بدن هیچ کاری نکردن عملا ‌ . اگر انقدر به قول خودش اسیب دیده و دنبال انتقام بوده وامیداشت تو رو که روبرو کنید . به نظر من فعلا سکوت کن ببین واکنش دختره چیه بازم پیگیرت میشه که تحریکت کنه . من از چیزی که میگی ۹۰ درصد میگم دارن باهاتون دشمنی میکنن . 

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
2706