2737
2734
خب چجوری بفهمم که تهمن بوده اخه از کجا پیِ قضیه رو بگیرم ؟ دیگه آروم نمیتونم بگیرم که من اخه

از اونجایی که برا چرت و پرتاش هیچ مدرک محکمی نداشت 

من بودم اصلا و ابدا باور نمیکردم

دیدین دکمه لباس که یکم شل میشه چقدر بده ؟پس به زور آویزون نباشیدهروقت دیدی جات نیس خودت کنده شو برو....
برای چی غریبه خونت راه دادی 

چمیدونم .. یارو گفت سلام مهسا خانوم من اومدم درباره همسرتون باهاتون صحبت کنم منم دیگه نفهمیدم چیشد درو باز کردم 

فقط 17 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مهسا هستم یه دوست داشتنیه۴زبونه😍معلم زبان انگلیسی و ترکی استانبولی هستم و دانشجوی ادبیات فرانسه :) همه کار و زندگیم در حال حاضر فرهنگ های مختلف کشوراییه که به زبونشون صحبت میکنم :) 🇹🇷🇺🇸🇨🇵 پ.ن : یکی از اون۴ تا زبون فارسیه البته 😂 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عسییسم مطمئنم ی سری حسود دور بر همسرت هستن نمیخوان زندگیتون ارامش داشته باشه به خدا که دروغه ذکر بگو قران بخون مطمئن باش دروغ محض گفتن 🙏🍀😘

مردم , وقتی به آنها خوبی می کنید معمولاً فراموش می کنند , اما وقتی اشتباهی درموردشان مرتکب می شوید , گله و شکایت را هرگز از یاد نمی برند.

من معمولا کامنت نمیزارم ولی ذره ایی شک ندارم که دروغ گفتن

مردم , وقتی به آنها خوبی می کنید معمولاً فراموش می کنند , اما وقتی اشتباهی درموردشان مرتکب می شوید , گله و شکایت را هرگز از یاد نمی برند.
2728
عزیزم چی میگی شما این وسط .. از زیر بته که به عمل نیومدم مادرم فوت شده خانواده دیگه ای نباید داشته ب ...

نوشتی پدرومادرم فوت شده خواهرو برادرم‌ندارم!!!!

طرف اومده خونت هرکی باشه اول به شوهرش میگه یچیز به این مهمی رو شما اومدی اینجا میگی

به بعضی تاپیکام فقط باید گفت عجب🤔🤔😐🤔😐🤔😐🤔😐🤔😐😐😐🤔😐😐🤔
دونستن بارداری خاستن اذیتت کنن عزیزم با شوهرت حرف بزن اگه مربوط ب گذشتش هم باشه ربطی به تو نداره

نه بابا چه گذشته ای ؟ دختره میگفت همین چند وقت پیش فهمیده زن داره و از هم جداشدن و چون ضربه ی روحی خورده بوده میخواسته فراموشش کنه همه چیشو پاک کرده از گوشیش بعد پشیمون شده گفته اینکارو کردم که عادتش نشه هرروز بره با احساسات یه دختر دیگه بازی کنه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مهسا هستم یه دوست داشتنیه۴زبونه😍معلم زبان انگلیسی و ترکی استانبولی هستم و دانشجوی ادبیات فرانسه :) همه کار و زندگیم در حال حاضر فرهنگ های مختلف کشوراییه که به زبونشون صحبت میکنم :) 🇹🇷🇺🇸🇨🇵 پ.ن : یکی از اون۴ تا زبون فارسیه البته 😂 
2740
نه بابا چه گذشته ای ؟ دختره میگفت همین چند وقت پیش فهمیده زن داره و از هم جداشدن و چون ضربه ی روحی خ ...

اگه دروغ بگه چی کاش از ی بزرگتر مشورت بگیری مادری خواهری کسی که می‌دونی دهنش قرصه

اولا هر کسی اومد بهت عکس نشون داد قبول نکن تا با چشمای خودت ندیدی و با گوشای خودت از دهن شوهرت نشنید ...

وای نگین تورو خدا اگه اینکارو کرده باشه چه دلیلی میتونه داشته باشه اخه ؟ من واقعا نمیتونم هضمش کنم .. شب بیاد چجوری اخه باهاش رودررو شم انگار که هیچی نشده تا سر از قضیه در بیارم .. از الان حالم بده 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عسییسم مطمئنم ی سری حسود دور بر همسرت هستن نمیخوان زندگیتون ارامش داشته باشه به خدا که دروغه ذکر بگو ...

وای فقط خدا کنه دروغ گفته باشن فقط دارم دلمو به همین خوش میکنم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه دروغ بگه چی کاش از ی بزرگتر مشورت بگیری مادری خواهری کسی که می‌دونی دهنش قرصه

دختر عموم هست وکیلم هست ولی یهو قاطی بکنه پا میشه میره میریزه مغازه شوهرمو بهم میشناسمش دیگه ولی مشاور خوبی میتونه باشه نمیدونم فک کنم به همون مجبورم که بگم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عموم هست وکیلم هست ولی یهو قاطی بکنه پا میشه میره میریزه مغازه شوهرمو بهم میشناسمش دیگه ولی مشا ...

اگه بهش اعتماد داری صحبت کن باهاش بگو نمیخام فعلا کاری کنم فقط صحبت کنیم

2706