2733
2734
چرت پرت گفته..‌مگه میشه باهاش دوس باشه دوتا عکس درست حسابی نداشته باشع؟یا چت یا یه چی ؟یه نقشه اس ک ...

یارو مادرشم باهاش یعنی دستش تو یه کاسه بوده ؟ به مادره میخورد یه خانم متشخص باشه انقد راحت حرف نمیزد دختره با آب و تاب و گریه زاری حرفاشو میزد انگاری که واقعیه واقعی بوده همه چی .. 

فقط 17 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مهسا هستم یه دوست داشتنیه۴زبونه😍معلم زبان انگلیسی و ترکی استانبولی هستم و دانشجوی ادبیات فرانسه :) همه کار و زندگیم در حال حاضر فرهنگ های مختلف کشوراییه که به زبونشون صحبت میکنم :) 🇹🇷🇺🇸🇨🇵 پ.ن : یکی از اون۴ تا زبون فارسیه البته 😂 
دوربین داره کل ساختمونمون دستگاه DVR هم خونه ی ماست الان میرم اون تیکه فیلمشونو که اومدن داخل و تا خ ...

عکسشو از فیلم‌بگیر نشون شوهرت بده بگو این اومده بود دم در با تو کار داشت گفتم نیتی رفت.کیه؟ اگه بترسه واکنششو میفهمی دیگه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کدوم مادر ؟شناسنامه دیدی؟چقدر تو ساده ای

چی بگم اخه 😓 ولی دختر عموم وکیله الان بهش زنگ میزنم بیاد خونمون براش تعریف میکنم ببینم چه راهکاری میزاره جلوم چیکار کنیم 

فقط 17 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مهسا هستم یه دوست داشتنیه۴زبونه😍معلم زبان انگلیسی و ترکی استانبولی هستم و دانشجوی ادبیات فرانسه :) همه کار و زندگیم در حال حاضر فرهنگ های مختلف کشوراییه که به زبونشون صحبت میکنم :) 🇹🇷🇺🇸🇨🇵 پ.ن : یکی از اون۴ تا زبون فارسیه البته 😂 
2728
چی بگم اخه 😓 ولی دختر عموم وکیله الان بهش زنگ میزنم بیاد خونمون براش تعریف میکنم ببینم چه راهکاری م ...

اره عزیزم .بدون سند و مدرک قوی هیچ وقت هیچ چیز رو باور نکن .حتی اگه گفت فلان چیزت تو فلان کشو هست یا آدرسی یا شماره ای داد فقط مدرک دقیق و درست 

خب چجوری بفهمم که تهمن بوده اخه از کجا پیِ قضیه رو بگیرم ؟ دیگه آروم نمیتونم بگیرم که من اخه

الان اولویت زندگی تو اون کسی هست که توی وجودت داره رشد میکنه. سعی کن اول خونسردی خودت و حفظ کنی.بنظر من هرگز به روی همسرت نیار چون وقتی اونا اومدن یعنی همه چیز بین شون تموم شده. چون به رو آوردن یعنی تمام کردن. وقتی به رو بیاری و بمونی یک عمر پشیمون میشی چون بهش چراغ سبز نشون دادی. برات آرزو میکنم زود بتونی به بهترین شکل از این بحران عبور کنی و بسلامتی زایمان کنی 🙏🏻

2740