2733
2739
عنوان

اگه با دوتا بچه از شوهرم جدا بشم و بچه‌ها رو هم پیش شوهرم بزارم....

| مشاهده متن کامل بحث + 12066 بازدید | 208 پست
سلام من خودم بچه طلاقم بخاطر همین به هیچ پدرومادری حق طلاق نمیدم حتی اگه حق داشته باشن مامان منم جدا ...

با تک تک کلماتت اشک ریختم 

درست میگی واقعا.امیدوارم خدا به دلت آرامش بده

شدیدا به دعاهاتون نیاز دارم.از وقتی که منو دادن به شوهرم همش میگه ندارم.بچه‌هام دارن با حسرت چیزای ساده بزرگ میشن.همه پس اندازمو گذاشتم رو یه حرفه و آموزش میبینم.دعا کنین برام تو کارم موفق بشم و به درامد خوبی برسم🙏
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه بچه داشتم از خونه مادرشوهرم بیرون اومدم.شش سال مستاجر بودم.دومی رو آوردم.کرایه خونه بالا باعث شو ...

اطرافیان بهم میگن بچه هات بزرگ میشن بزو اونا عادت میکنن میگم چجور بززگ بشن؟؟؟به چی اادت کنن تو جامعه ای که هر جا برن بچه ای کنار مادری ببینن آه بکشن و حسرت بخدا که خیییلی سخته تصمیم میگن موندی شوهرت خیالش کمع هست و به عشقش میرسه من چکارکنمخدا کاش قدرتت رو نشونم میدادی و ظلم پدر رو ریشه کن می کردی من با این سه تا بچه چه کنم

با تک تک کلماتت اشک ریختم  درست میگی واقعا.امیدوارم خدا به دلت آرامش بده

میدونم شرایط سختی داری ولی بخدا منو خواهرم خیلی صدمه دیدیم ۲۵ ساله ازدواج کردم ولی دردام هنوز خوب نشدن خودمم باهر جملش اشک ریختم .منم برات دعا میکنم خدا بهت صبر بده وسایت بالا سر گل دخترات باشه

2731

نمیدونن چیبگم تا وقتی پا جای کسی نذاشتیم  حق قضاوت نداریم منم طلاق گرفتم ولی نتونستم از بچم بگذرم الان ۱۰ساله بچه پیش منه ولی هر وقت نگاش میکنم دلم براش کباب میشه چون مثل بقیه نه مسافرت میریم نه عید دیدنی نه مهمونی همیشه خدا طفلی خونس 

از روزیکه جدا شدیم تا به امروز پدرش نیومده دیدنش با زنش خوشه و صاحب یه بچه شده بچه من طفلی انگار از بته به عمل اومده بود اون مادر نامردشم ننیگه پسرم برو بچتو ببین 

از بچه هات نگذر گناه دارن

تا به امروز هزار بلا پسرم سرم آورده اما اگر هزار بارم به گذشته برمی گشتم از بچم نمیگذشتم بازم ورش میداشتم 

مادری یعنی سوختن و ساختن 

اتفاوت همین چند دقیقه پیش یلد پریود شدن دخترم افتادم باز گریه‌م گرفت که من نباشم به کی بگه نمیرم.می ...

آفرین بمون و برای زندگی بجنگ .به خاطر خوشبختی اونا تحمل کن من همین کارو میکنم هر چی میشه میگم عیب ندارد من یه هدف بزرگ دارم خوشبختی بچه هام موندم خرد شدم .تحقیر شدم اما ارزش داره میدونید که بعد از طلاق هم خیلی مشکلات برات پیش میاد پس بگو عیب ندارد مشکلات اینور رو قبول میکنم تا دخترام کمتر اذیت بشن این بهت قوت قلب میده بمون بجنگ به اونام یاد بده که قوی باشند وبجنگند .گاهی با سیاست گاهی با لطافت دل شوهرتون هم نرم کن تا زندگیت آروم تر بشه فرار راه چاره نیست خواهرم .عزیزم الان تو یه هدف بزرگ داری 

2740

وای به روزی که یه آقا همچین تاپیکی میزد

چتونه الله وکیلی

یه سری خاطرات هست که آدم خجالت میکشه حتی تو خلوت خودش مرورشون کنه چون از خودش خجالت میکشه. از حماقت زیاد، از خریتِ بی‌انتها، از اهمیت دادن به آدمای لاابالی...

من واقعا نمیدونم بگم چی درسته ولی خودم شخصا اگر شوهرم بدتر از ایناهم بود نمی رفتم چون خودم هنوز بعد سالها کینه و زخمای نامادری توی جونمه تا زنده ام کنار بچه هام میمونم

من حسابم زِ همه مردم این شهر جداست/من امیدم به خدا، بعدِ خدا هم به خداست
2706