2737
2734

مادر بدی هستم؟؟؟؟؟

شوهرم بی ادب و خسیسه

خونه نداره.جنم کار کردن نداره و از همه مهمتر آرامش برام نزاشته.با مادرشوهرم تو یه ساختمون دو طبقه زندگی می‌کنیم

مادرشوهرمم اذیت میکنه

دیگه بریدم

خسته شدم.دخترام ۹ و چهار ساله هستن

اگه جدا بشم و هفته ای دو سه بار ببینمشون بعدها که بزرگ شدن میگن مادرمون بد بود؟

شدیدا به دعاهاتون نیاز دارم.از وقتی که منو دادن به شوهرم همش میگه ندارم.بچه‌هام دارن با حسرت چیزای ساده بزرگ میشن.همه پس اندازمو گذاشتم رو یه حرفه و آموزش میبینم.دعا کنین برام تو کارم موفق بشم و به درامد خوبی برسم🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نه بچه ها مثل بچه های قدیم نیستن درک دارن بعد هم نصف هفته پیشت هستند

ببین اگه برای بچه ها جدایی خوبه درنگ نکن ولی اگه میتونی صبوری کنی تا بزرک بشنخ و فضای آروم حتما صبر کن 

کاربری دست هشتاد میلیون نفر ب جز شما                             
2738

هروقت خواستی باوجود بچه هات طلاق بگیری و بچه هاتو به پدرشون بدی یه لحظه به آوا فک کن

تا یه لباس رنگی نپوشی نمیفهمی که مشکی زیادم بهت نمیاد! تا کارما زنگ خونَتو نزنه به خودت نمیای! تا قلبت نشکنه مغزت کار نمیکنه! تا عاشق شکلات نباشی نمیفهمی که رژیم سخته! تا از دستت نره ارزشش رو نمیفهمی! تا دوستاتو نشناسی دو دستی به خانوادت نمیچسبی! ما آدمای نرسیدن یا نفهمیدن و درک نکردن نیستیم! فقط مشکل اینه که دیر به خودمون میایم. مهم نیست چند سالته؛ اگه اینارو درک کردی تو این زندِگیو بُردی.                  لایک نکن ممنون
2706