2737
2734
عنوان

اگه با دوتا بچه از شوهرم جدا بشم و بچه‌ها رو هم پیش شوهرم بزارم....

| مشاهده متن کامل بحث + 12061 بازدید | 208 پست

تو رو خدا دختراتو از خودت جدا نکن هیچکس واسشون مادری نمیکنه . تو که خودت شاغلی دستت تو جیب خودته . درسته وظیفه شوهرته .ولی میتونی کار کنی و خواسته های بچه هاتو برآورده کنی. بخدا بعد از طلاق هیچ خبری نیست باز الان دلت به بچه هات خوشه بعد جدایی میشی یه آدم افسرده . اون دخترا را تو به دنیا آوردیشون پس در قبالشون مسئولی

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

به چه قیمتی؟ هر روز توهین و مسخره شدن توسط شوهر جلو بچه؟خوار و خفیفم کرده احساس زن بودن نمیکنم اع ...

اتفاقا اگه بمونی هرچی میگذره بی ارزش تر میشی جلوی بچه هات

اول کار پیدا کن و به درامد برس و یکم پس انداز کن

بعد برو درختست طلاق بده

بدون پشتوانه حرکتی نکن

یکم جنع کن بعد برو

هیچی ارزش نداره که بخای با خاری و خفت زندگی کنی

یکم کار کن بچه هارم بعد از یه مدت بیار پیش خودت که پیش یه پدر بی ادب و‌خسیس رشد نکنن

بیشتر ازین عمرتو هدر نده پیش اون ادم

تو که عاقل هستی نتونستی چنین مردی رو بعل چند سال زندگی تحمل کنی از بچه چه توقعی داری اگر میتونی با خودت ببرشون ولی اگر شرایطش نداری با دختر هات حرف بزن و دلیلشو بگو قرار نیست خودتو بخاطر بچه هات وقف کنی 

#انسانیت
2728

بندرت قضاوت میکنم

اما خانم....مادر گرامی! مگ همسرت ی ماهه یا ی روزه این مدلی شده؟چرا ازش بچه دار شدی اونم دوتا ک حالا ول کنی بری!ارامش خودت مهمه اما ارامش اون دوتا مهم نیست!

ن بزرگوار بزارشون برو برات کف میزنیم تشویقت میکنیم ب عنوان ی مادر نمونه!

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.

اسی نکن بخاطر دخترات بمون تنهاشون نذار 

همسایه ما بخاطر همین مشکلاتی که تو داشتی خسیسی شوهرش و مادرشوهرش طلاق گرفت و رفت دختر ۴ سالشه تا یک ماه چشم به راه مادرش بود من از جلوی خونشون رد میشدم چادرمو می‌گرفت می‌گفت مامانمو ندیدی 

همش صدای گریش می اومد 

پدرش ازدواج کرد بیچاره دختره الان کلاس هشتمه لاغر و باریک شده کلفت زن باباش بچه های اونو بزرگ می‌کنه 

همون اولا پدرش یه بار بهم گفت اگه زنم می موند این دختر بدبخت نمیشد گفت میترسم اینو طلاق بدم کلی دخترمو اذیت می کنه 

دخترم میگه وقتی نیستی همش منو‌میزنه هوار می‌کشه 

می ترسونه منو میگه خفت میکنم 

میگه بابا بهم محبت نکن منو بغل نکن تا زنت حساس نشه...

بیچاره دختره

قربانی اصلی طلاق فقط بچه ها هستن 

بگردم برا اون دوتا بچه پدر خسیس و مادری ک ولشون کرده 

رک بخوام بگم چون شوهرت آدم بیخودیه بعدا بهت میگن هیچ کاری برامون نکردی و ولمون کردی 

بگرد ی کار پیدا کن بچه ها رو بیار پیش خودت آخرش برا بچه ها هیشکی دلسوزتر مادر نیست 

من باشم دخترامو با خودم میبرم 

دختر روحیش حساسه با این پدری ک تو میگی هیچ وقت حاضر نیستم دخترامو ول کنم برم 

هرچند همون پسرشم باشه ن ولی کلا دختر حساس تره 

فقط 15 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت.🌸
2740

خواهر نرو بمون وبساز

اونام دخترن نه تو طاقت دوریشون رو داری ونه اونا طاقت دپری تورو

اونا نابود میشن از درون خرد میشن.نکن این کارو تورو خدا

منم بخاطر دوتا دخترام موندم توجهنم.

فقط بخاطر اینا.چیکارکنم زمونه خراب شده.نه من طاقت میارم نه اینا.

دختر یا پسر فرقی نداره یه بچه تو هر شرایطی به مادر خیلی بیشتر از پدر احتیاج داره.

امیدوارم زندگی درست بشه عالی بشه روزی برسه که خدا رو از ته دل شکر کنی که هیچ وقت دخترات رو ول نکردی بری.

اگه بدونی من چه شرایط سختی به خاطر دختر عزیزم تحمل کردم  تازه. دختر من بزرگه جاای تو باشم خودم به فکر یه درآمد میفتم و یارانه خودمو و بچه ها رو جدا میکنم دیگه از اون خسیس بی ادب سعی میکنم چیزی نخوام و درگیری کمتر شه دیدی درست نشد بچه هاتو ببر با خودت به فکر ازدواج دوباره. نباش تو الان مادر دوتا دختری که به شدت بهت نیاز دارن 

نمیدونم چی بگم ولی یه خانم رو میشناسم همسرش تنها مشکلی که نداشت مالی بود دوتا پسرا رو گذاشت رفت الانم پسره ابتدایی معتاد شده از مهر تا الان دو ماه رو هم نرفته مدرسه همش با کیک و میوه سیر میکنن خودشون ...

میشه یه صلوات پدرم را مهمان کنید🙏

اصلا اینکارو نکن اولین قدم برای بهبود رابطه تون مستقل شدن هست یه جوری همسرتو قانع کن وامی قرضی چیزی جور کنید یه خونه جای دیگه اجاره کنید تا اون موقع هم سعی کن زیاد مادرشوهرتو نبینی بیشتر بیرون برید و تو خونه راجع به اونا بحث نکن ، اذیت مادرشوهرت رو به شوهرت انتقال نده خودت جوابش رو با احترام بده

بنظر بچه ها چی کار داری؟چرا پدرشون براش مهم نیست که بدا بچه ها چی میگن وی میپرسن نه سال هم کم نیست فکر کنم خودش متوجه باشه چی داره میگذره بچه های این دوره رو دست کم نگیر بنظرم بهش بگو بخاطره چی داری از پدرشون جدا میشی تو هم حق زندگی داری حالا چون بچه داری باید اینقدر در حق خودت ظلم کنی؟

2706