2733
2734
عنوان

دوست اجتماعی شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 1022 بازدید | 79 پست

بگو همون قدر که تو رو من حساسی و مثلا غیرت داری 

منم همینطوریم 

تو دلت نمیخواد من با مرد رابطه اجتماعی داسته باشم

منم دلم نمیخواد تو با خانم ها رابطه داشته باشی 

چا یک سال در ارتباط باشی چه ۱۰۰ سال 

بگو من دوستت دارم و برام‌مهم هستی

خوب دیگ شوهر منم الان میگ شکاکی وسواسی .. خو هر زنی خوشش نمیاد

خب بگو دقیقاا من حساسم روی شوهرم غیرت دارم روت. نمی‌خوام با زن دیگه ای حرف بزنی چه برسه دوست اجتماعی باشی‌ این‌ جور روابط خط قرمز منه و تو داری پاتو میزاری روش. هشدار بده بهش بگو اگه بفهمم که باهاشون صحبت می‌کنی من می‌دونم با این دو تا خواهر دیگه خوددانی. مستقیم وارد عمل میشم. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بستگی داره به اینکه صمیمیتشون تا چه حد باشه و شوهرتون ادم بی جنبه ای نباشه در حد متعارف اشکالی نداره والا شوهر من هر روز میاد تعریف میکنه با این همکار خانوم چی گفت با اون یکی چی گفت من کاری ندارم نمیدونم شایدم دوست داشتنم. دیگه مث سابق نیست

خوب من پیاماش یهو دیدم که به خواهرش گفته کادو چی بگیرم برا خواهرت 

سلام عزیزم شما گفتید ۱۲ ساله همو می‌شناسند درسته؟پس اگر رابطه عاطفی داشتند دیگه نمیومد شما را بگیره پس  حساس نباش اگر هم میخواهی ارتباط شون قطع بشه .زمان لازمه .حساسش نکن   چون آقاتون چندین ساله باهاشون در ارتباطه و نمیشه انتظار نمیره  یک مرتبه قطع اش کنه .خصوصا اگر همکار و یا منافع مشترک داشته باشند