2752
2734
عنوان

اگه با دوتا بچه از شوهرم جدا بشم و بچه‌ها رو هم پیش شوهرم بزارم....

| مشاهده متن کامل بحث + 12103 بازدید | 208 پست
چطور خسیسی شوهرت و بی ادبیش تو رو آزار میده ولی بچه های که خودت به این دنیا دعوت کردی رو نه.  ...

گفتم برم کار کنم و وقتی به ثبات مالی رسیدم بذارمشون پیش خودم

ولی کلا منصرف شدم. کنارشون میمونم

شدیدا به دعاهاتون نیاز دارم.از وقتی که منو دادن به شوهرم همش میگه ندارم.بچه‌هام دارن با حسرت چیزای ساده بزرگ میشن.همه پس اندازمو گذاشتم رو یه حرفه و آموزش میبینم.دعا کنین برام تو کارم موفق بشم و به درامد خوبی برسم🙏

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

الان خیلی ازمردهابه خاطربچه دارن زندگی میکنن وزندگیشونم خوب نیست هیچکس ازشماحمایت نکرده تواین پست دوتادختراونم ۴ساله چطوردلت میاد مادرکه مظهرعشق وعلاقه به فرزندشه اون بچها دیگه بچه نمیشن ادم بمیره فرق میکنه ولی زنده باشی بری درد داره بزاربچهات بززگ بشن چندسال دیگه جدابشو!اگه زندگیت خوب نبودنبایددومی میاوردی شمامسولی درقبال بچها !یاببرپیش خودت بزرگ کن بچه بدون پدربزرگ میشه ولی بدون مادر اصلن وابدا

حتماااا برو سر کار

کمتر خونه باش

کمتر باهاش صحبت کن

دختراتو محبت کن بهشون باهاشون وقت بگذرون

بعدشم به من نمیده چیه بزرگه که راااحت میتونه تو رو انتخاب کنه

کوچیکه هم تا هفت باهاته ولی اگر خانوادت پشتت نیستن

بهتره تا نه سالگی کوچیکه صبر کنی و سر کار بری

عزیزم حقیقت تلخیه ولی دختر بیشتر ب مادر نیاز داره تا پدر...یه ضرب المثل لری هست ک میگه دستم بشکنه بهتر از اینه ک پام بشکنه...بابام بمیره بهتر از اینه مادرم بمیره...یعنی مادر خیلی مهمه.‌‌.آدم از مادر یتیم میشه‌...اگه شما بری انگار یتیم شدن و یه نامادری میاد ک صد در صد مث شما نمیشه و اون بچه نابود میشه

حتماااا برو سر کار کمتر خونه باش کمتر باهاش صحبت کن دختراتو محبت کن بهشون باهاشون وقت بگذرون بعد ...

همین کار رو میکنم

صبر میکنم تا ۵ سال دیگه

شدیدا به دعاهاتون نیاز دارم.از وقتی که منو دادن به شوهرم همش میگه ندارم.بچه‌هام دارن با حسرت چیزای ساده بزرگ میشن.همه پس اندازمو گذاشتم رو یه حرفه و آموزش میبینم.دعا کنین برام تو کارم موفق بشم و به درامد خوبی برسم🙏
گفتم برم کار کنم و وقتی به ثبات مالی رسیدم بذارمشون پیش خودم ولی کلا منصرف شدم. کنارشون میمونم

کنارشون بمون و‌درکناربچه‌هات به ثبات مالی برس.تااون‌موقع دخترات بزرگترم‌شدن.اونوقت گوه‌کن‌تو اون زندگی‌و اون‌شوهرازش جداشو‌

منم شرایطم خیلی بده اندازه موهای سرم ازشوهرم خیانت دیدم بددهنی بداخلاقی بی مسئولیتی و.....ارزوم اینه برم کربلا اونجایه دل سیرگریه کنم سبک بشم خیلی دلم شکسه به خاطرپسرم موندم به من هم نمیده ببرم خودش هم مشکل روانی داره تروبه این ماه عزیزخیلی دعام کنین چندروزه بازخیانت هاش شروع شده منم مرده متحرکم😭😭😭😭

خدایایه روزی یه جای عوض این همه صبوری هام روجبران کن  خدایاازتنهاچیزی که همیشه ترسش تووجودمه لحظه ورودبه قبره خدایا دراون لحظات کمکم کن ازفشارقبرخوف قبروعذاب قبردرامان بداریاارحم الراحمین  

گلم تو اینستا بود یه دختر و خواهرش پیش مادربزرگ و پدرشون بودن و مادره هم طلاق گرفته بود...دختر بزرگه ک ۱۲ سالش بود خودکشی کرد نامه هم نوشته بود ک مواظب خواهر کوچیکش باشن...دیگه بیین چ فشاری ب بچه میاد ک خودشو میکشه....

به چه قیمتی؟ هر روز توهین و مسخره شدن توسط شوهر جلو بچه؟خوار و خفیفم کرده احساس زن بودن نمیکنم اع ...

آااااای عزیزم سر شبی عییییین مشکلت رو داشتم تاپیک قبلیم حال سکته داشتم نمیدونستم کجا برم

همش ترس آینده بچه هام دارم دوتا دختر و یه پسر 

من وضعم بدتره خائنه کلا منو نمیبینه وقت نمیذاره خرج درشت نمیده کلا گفت زنم نیستی خیلی تحمل کردم حتی جگرم برایاین همه تحملمم میسوزه که همش الکی بود هنوژم موندم چکار کنم با این زندگی خدایا خودت راهی بساز برامون

سلام من خودم بچه طلاقم بخاطر همین به هیچ پدرومادری حق طلاق نمیدم حتی اگه حق داشته باشن مامان منم جدا شد ولی عاقبت بخیر نشد ۴۲سالمه هنوز اثرات طلاق توزندگیم هست خواهرم نکن بچه هاتو پیش دیگران بی عرضه نکن دختر بی مادر پیش همه بی ارج وقربه درحق بچه هات ظلم نکن نندازشون زیر دست نامادری بهترین زندگی رو هم داشته باشی عذاب وجدان ولت نمیکنه توروخدا رهاشون نکن نزار به امید دیگران مادر نامادری بشه پدرم ناپدری میشه.شرایط بد الانتو بدتر نکن جای خالی دادنت خواهرم هیچیو درست نمیکنه بچه هاتو عقده ای نکن هیچکی برای بچه مادرنمیشه فردا این بچه عروسی داره زایمان داره کلی اتفاقات خوب وبد توزندگیش داره که لازمه مادر کنارش باشه همون چیزایی که من هیچ وقت تجربش نکردم حسرت همدلی مادرم شب عروسیم زایمانم مشکلاتم راحت رفتن به خونه پدرم تودلم موند حسرت اینکه مادرم برام یه دبه کوچولو ترشی درست کنه مثلا برام بیاره تودلم موند نامادری اومد پدرم شد ناپدری حسرت یه دور همی دلی توخونه ی پدرم تودلم موند همیشه مثل غریبه ها رفتیم ازترس اینکه خانم پدرم خسته بشه ازپذیرایی بچه های شوهرش وبعد سرش غرغرکنه وهمونم شد و پدرم رک بهمون گفت تک تک بیاین فلانی خسته میشه.وای خدا قلبم گرفت بی رحم نباش بچه هاتو ول نکن عقده ایشون نکن به مشکلاتشون بی مادری رو هم اضافه نکن 😭😭😭😭

من قهر کرده بودم خونه مادرم شوهرم لج کرده بود پسرمو برده بود پیش مادرش 

بعدها جاریم میگفت پسرت توتنهایی میشست گریه میکرد 

به مامانم گفته بود من دیگه نه خونه دارم نه اتاق کل وسایلام نصف کشو خونه ی مامانبزرگمه

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
2706