2733
2764
عنوان

یادم رفت به بچه دوستم عیدی بدم

460 بازدید | 25 پست

خونه اون دو ست دیگه ام رفتیم به بچه دوستم عیدی داد 

امشب اومدن خونه ما عیدی اشو آماده کرده بودم  و تو اتاق گذاشته بودم وقتی رفتن یادم اومد که به بچه ندادم 

الان از اون موقع ناراحتم و میگم دوستم فکر بد نکنه 

چون امروز طلا هم گرفتم نکنه با خودش فکر کنه خسیس بازی در آوردم 

حالا میگم پس فردا افطاری دعوتشون کنم و عیدی رو هم بدم؟ نظر شما چیه 

ب دوستت اگ‌ صمیمی هستی پیام بده بگو فراموش کردم خیلی ناراحتم

امضا بلد نبودم اثر انگشت زدم🙄😒دستم به دامنت لایک نکن لااایک نکنننننننن😡کاربری دست ۳ نفره تاپیکارو دیدین تعجب نکنید☺😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

صمیمی هستیم  پیام میخواستم بدم شوهرم گفت ولش کن هر جا دیدی بهش میدی

بنظرم‌پیام بده

امضا بلد نبودم اثر انگشت زدم🙄😒دستم به دامنت لایک نکن لااایک نکنننننننن😡کاربری دست ۳ نفره تاپیکارو دیدین تعجب نکنید☺😂

بنظرم بهش بگو یادت رفت

"انزوا را به وابستگی ترجیح میدهم. وقتی وابستگی از بین رود، انسان وارسته می شود" "ملتی هستیم که هنوز خشنونت رو مردونگی، حماقت رو نجابت، شادی رو هرزگی، دزدی رو زندگی میدونیم؛ راه درازتری تا انسانیت داریم. و راه دراز تری تا آرامش و عشق..." "مدرسه که میرفتیم، هربار که دفتر مشقمون رو جا می ذاشتیم معلممون میگفت: مواظب باش خودتو جا نذاری! ما می خندیدیم و فکر می کردیم نمیتونیم خودمونو جا بذاریم! بزرگ که شدیم بارها و بارها خودمونو جا گذاشتیم؛ توی یه کافه، توی یه خیابون، توی یه شعر..."  
2706