2733
2734

سلام دخترا

سال نوتون مبارک

بچه ها پسرای من ۱۳ و ۱۸ هستند.. همیشه گرسنه ان، بین صبحانه تا ناهار چند بار سفره پهن میکنند.. بین ناهار تا شام هم همینطور.. بعد شام تا می‌خوابند ده بار میان سر یخچال... همیشه هم گرسنه ان.. نمی‌دونم چی درست کنم که سیر بمونند.. همیشه ناهار ظهر رو زیاد درست میکنم عصر میخورن، اما بازم گرسنه ان.‌ هر چی بخورن نهایت یه ساعت سیرن.. پسرای شما هم همینطورن؟ 

انگل و یا هیچ بیماری هم ندارند خداروشکر...

Jujeh_tala سابق هستم. کاربری ده سالم به خاطر ... تعلیق شد،😔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

😂😂😂😂آخی

خودم : میان این همه گل گشتم و عاشق نشدم تو چه بودی که تو را دیدم و دیوانه شدم // قلبم : عه کیو میگی ؟ عاشق کسی یا چیزی شدی؟//خودم : امام زمانم //قلبم : 🤍🙂                                                                                             
2738

تو سن رشد هستن... ولی خب بچه های شما دیگه زیادی دارن رشد میکنن

خدایا بی پناهم، گوشه آغوش خود جاکن مرا  شبهایی تو زندگیم بود که خیال میکردم زیر انبوه رنج متلاشی خوام شد، اما صبح شد....   مدام به خودت بگو به مو میرسه ولی پاره نمیشه🤗🤗و خدا بند میزنه دلهایی را که هیچکس جز خودش از شکسته بودنشون خبر نداره🌹🌹🌹

پسر بچه چون فعالیتش بیشتر زود به زود گرسنع میشه 

من دخترم تو سنبلوغ مث جارو برقی بودم 

فقط 4 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(تیکر بارداری نیست برای رسیدن به خواستمه) ❌این کاربرو میبینی؟!              خوشبخت میشه. به عشقش میرسه. تنها دغدغش میشه رنگ ناخنش. تو خونش ارومش موج میشه. پدرش دیگه دادو بیداد نمیکنه. تو کارش پیشرفت میکنه. میشه دختری ک ارزوی همست اینو به خودم و مادرم قول میدم:) میشه ی صلوات برام بفرستی ❤هزار برابرش به خودت برگرده گلم 

عزیزم😂نوشجانشون

🔴آقایون به من درخواست ندن،ریپلای نکنن و تو تاپیکام نیان🔴 🇪🇭ای کاش میتوانستم کودکان را در قلبم پنهان کنم تا زمانی که جنگ ها تمام شود😓کاربری چهارم من 😶 با شماره مادرشوهرم اومدم اینبار💔خطر شناسایی توسط خواهرشوهر😂تگم کن😐تگم نکردی از ما نیستی😂تو تاپیکای عکس و جنجالی و دعوا😁مرسی میشم🥲🫂❌️از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                

داداشای منم همینن بیچاره مامانم از دستشون آسی شده 

یکیشون ۱۳ سالشه اون یکی ۲۱

‌میشه واسه خونه دار شدنم صلوات بفرستی🙏🥺 هرچـے طوفآڹ زندگیـٺ بزرگـ تر باشهـ.... رنگیـڹ ڪموݧ بعدݜ قشنگ ترهـ^_^🐾🌈️ 

سیب زمینی آبپز و تخم مرغ هم خیلی مصرف می‌کنند تقریبا روزی چند تا.. نگران کبدشون هم هستم.. ولی هم گوش نمی‌دن و هم اینکه خب انگار واقعا گرسنه آن دیگه.. پسر بزرگم وزنش خوبه ولی پسر دوم تقریبا ۱۲ کیلو اضافه وزن داره

Jujeh_tala سابق هستم. کاربری ده سالم به خاطر ... تعلیق شد،😔
2706