2752
2734
عنوان

خانم هایی که پسر نوجوان دارید چه جوری سیرشون میکنید

| مشاهده متن کامل بحث + 1088 بازدید | 65 پست
خدابرات حفظشون کنه ولی پسرا اکثرا همینجورن. پسر برادر شوهر من ک میاد خونمون اندازه دو نفر حسابش میکن ...

ممنونم عزیزم انشالله... دوربرم همسن پسرای من هستند.. ولی مامانشون میگن دیگه بعد هر وعده  سه چهار ساعت رو سیر هستند... یه صبحانه یه ناهار یه عصرانه میخورن و یه شام.. ولی پسرای من اصلاااااا سیر نمیمونند

Jujeh_tala سابق هستم. کاربری ده سالم به خاطر ... تعلیق شد،😔
خدا انشالله حفظش کنه عزیزم..بچه های من همه چی میخورن هر چی درست کنم میخورن نوشابه رو قدغن کردم ولی خ ...

تنشون سلامت باشه.بیشتر از روی عادته فکر کنم.

حسین جان❤️سلام من بر تو باد در تک تک روزهایی که جهان هست،ماه و خورشید هست،آسمان هست،...امااااا من نیستم🌸از امروز(۲/بهمن/۱۴۰۲)نگران از دست دادن کاربریم نیستم.😊😌همیشه سکوت نشانه‌ی تایید حرف طرف مقابل نیست.گاهی نشانه‌‌ی قطع امید از سطح شعور اوست...!👌خدای قشنگم؛خدای من♥️این روزها بیشتر حواست به من باشد!میگویند بزرگترین شکست از دست دادن ایمان است...حواست باشد که من شکست نخورم!من هنوزم تو را به نام قاضی الحاجات میخوانم؛حتی اگر همه‌ی التماس‌هایم را نادیده بگیری...هنوز هم تو را الرحمن الراحمین میدانم؛حتی اگر سخت بگیری...هنوز هم تو همان خدایی! اما من...نگذار که از دست بروم عزیز دلم😍من امیدم به توست...برای دلم امن یجیب بخوان!امن یجیب بخوان تا آرام شود این مضطرب...تا آرام گیرد این قلب نا آرام من...♥️سلام علی آل ابراهیم🖤جان فدای وطنم♥️خاک ایران کفنم♥️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تنشون سلامت باشه.بیشتر از روی عادته فکر کنم.

الاهی آمین نه واقعا گرسنه ان، میبینم که تا ته میخورن... الان پسر بزرگم ساعت ۱۲,۳۰ دو بشقاب پلو مرغ خورد.. ولی ساعت دو دوباره چهار تا تخم مرغ پخت با یه نون تفتون کامل خورد

Jujeh_tala سابق هستم. کاربری ده سالم به خاطر ... تعلیق شد،😔
2731
الاهی آمین نه واقعا گرسنه ان، میبینم که تا ته میخورن... الان پسر بزرگم ساعت ۱۲,۳۰ دو بشقاب پلو مرغ خ ...

😂

پس حتما بدنشون لازم داره.

حسین جان❤️سلام من بر تو باد در تک تک روزهایی که جهان هست،ماه و خورشید هست،آسمان هست،...امااااا من نیستم🌸از امروز(۲/بهمن/۱۴۰۲)نگران از دست دادن کاربریم نیستم.😊😌همیشه سکوت نشانه‌ی تایید حرف طرف مقابل نیست.گاهی نشانه‌‌ی قطع امید از سطح شعور اوست...!👌خدای قشنگم؛خدای من♥️این روزها بیشتر حواست به من باشد!میگویند بزرگترین شکست از دست دادن ایمان است...حواست باشد که من شکست نخورم!من هنوزم تو را به نام قاضی الحاجات میخوانم؛حتی اگر همه‌ی التماس‌هایم را نادیده بگیری...هنوز هم تو را الرحمن الراحمین میدانم؛حتی اگر سخت بگیری...هنوز هم تو همان خدایی! اما من...نگذار که از دست بروم عزیز دلم😍من امیدم به توست...برای دلم امن یجیب بخوان!امن یجیب بخوان تا آرام شود این مضطرب...تا آرام گیرد این قلب نا آرام من...♥️سلام علی آل ابراهیم🖤جان فدای وطنم♥️خاک ایران کفنم♥️