2752
2734
عنوان

خانم هایی که پسر نوجوان دارید چه جوری سیرشون میکنید

| مشاهده متن کامل بحث + 1088 بازدید | 65 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هرروز نهار برنجی دزست کن شاید غذات سیرشون نمیکنه

چرا عزیزم هر روز برنجی داریم.. با کلی سالاد و سبزی.. بعد دو پیمانه اضافه تر درست میکنم که عصر هم میخورن.. همیشه استرس غذا دارن سر میز مدام می‌پرسند برای عصرمون هم درست کردی؟

Jujeh_tala سابق هستم. کاربری ده سالم به خاطر ... تعلیق شد،😔
هر روز وعده ناهار برنج دارم.. هر روز ها... 

میان وعده همیشه داشته باش تو یخچال مثل الویه و انواع سالاد که با نون بخورن، ما بچگی عصرا می‌رفتیم نون تازه مبخریدیم باپنیذ گوجه خیار و گردو مبخوردیم خیلی می‌چسبید ، بعد اینکه پرخوری عادت خوبی نیس وپیری زودرس میاره بهشون بگو مواظب تغذیه شون باشت

2731
مامان من الویه یکم زیاد درست میکنه دو سه روز میمونه داداشم گرسنش میشه میخوره یا ماکارونی هم همینطور ...

نه مشکل لوره ندارن ، نمی‌دونم چطور از سرشون بندازم خب.. من آسپزخونه رو تمیز تمیز میکنم  میخوابم ، صبح پا میشم میبینم پر ظرف

پسرای منم همینجورین همیشه گرسنه هستن و میخوان غذا بخورن میوه و تنقلات کم میخورن فقط غذای گرم من غذا ...

عزیزم منم دقیقا همینم.. پسرای من میوه و تنقلات هم میخورن.. یکسره از مغازه خوراکی میخرن.. ولی اصلا سیر نیستند اصلا.. مبخوایم بریم جایی شب نشینی حتما قبلش شام می‌خوریم ولی وسط مهمونی هی تو گوشم میگن گرسنه ایم بریم خونه

پس چرابچه های من کم غذان؟

دخترم اینطوریه،پدرمو در میاره تا یه لقمه بخوره..ده سالشه، هنوز با دعوا و تنبیه و تشویق باید غذا بخوره 

ای جانم 😍 نوش جونشون  حتنا فعالیتشون زیاده واسه همین زود گرسنه میشن  کره ی بادوم زم ...

عزیزم فعالیت کجا بود😂😂😂 از رو تخت میان رو مبل دراز میکشن تا در نونوایی نمیرن، همیشه کره بادوم زمینی و خرما دارم. می‌دونی مشکلم اینه هر چی هر چی بخورن نهاااااایت یه ساعت سیرن 

پسر منم اشتهاش زیاده،ولی نه به این شکل. گیر میده به غذا.حتما باید برنج باشه.قبلا برا شام هر چی بود ...

خدا انشالله حفظش کنه عزیزم..بچه های من همه چی میخورن هر چی درست کنم میخورن نوشابه رو قدغن کردم ولی خب گوش نمی‌دن دزدکی میخرن میخورن.. دلم میخواد نصف روز لاقل سیر باشند.. ولی همیشه میگن یه چیزی بیار بخوریم گرسنه مونه.. الان که دیگه مدارس تعطیله تو خونه بیکارن نور علی نور شده.. روز دوم عید یه شونه تخم مرغ خریدم الان دیدم حتی یه دونه نیست.. منو شوهرم تو این سه روز روزه بودیم و اصلا مصرف نداشتیم..

با اون همه غذا که میخوره وزنش کمه حتما تحرک زیاد داره

ژنش اینطوره، شوهرم و برادر شوهرم هم غذاشون خوبه.. اما لاغرن.. باز پسر دومم به عمه هاش رفته از بچگی تپل بود

میان وعده همیشه داشته باش تو یخچال مثل الویه و انواع سالاد که با نون بخورن، ما بچگی عصرا می‌رفتیم نو ...

هر هفته شنبه میرم کلی خرت و پرت صبحانه میخرم میوه نون کلوچه خرمایی کلوچه زنجفیلی کماچ ولی به آخر هفته نمیرسه... نون پنیر هم هر روز میخورن... یعنی صبح تا ظهر و عصر تا شب در حال صبحانه خوردن هستند... من فقط دلم میخواد لاقل چند ساعت سیر باشند