2752
2734

خودم

علت طلاقم خیانت دخالت خانواده ازار روحی و جنسی

از وقتی جدا شدیم سه سال میگذره ولی از طلاق و ثبت اداری دوسال شد که ازدواج کردم

وقتی خدا رنگ واقعی بعضیا رو بهت نشون داد سعی نکن دوباره رنگ آمیزیشون کنی!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

دختر عمه و دختر عمو های من ینی همشون یه بار طلاق گرفتن بخدا اگه داماداشون رو نمی دیدم میگفتم مشکل از دخترای خانوادا ماس هیچ کدوم از داماد اول شانس نیاوردن طلاق گرفتن الان چند تا شون با کار خونا دار ازدواج کردن انقد پول دارن 

تو عقد جدا شدم و چندماه بعد طلاق با همسرم آشنا شدم و 

بعد یکسال و نیم مجدد ازدواج کردم

زندگی که بدون مشکلات نمیشه ولی خدا رو شکر در مجموع از همسرم راضیم.

همسر اولم و خونوادش خیلی اذیتم کردن،اصلا مناسب هم نبودیم

علت طلاقش بی کاری و اعتیاد داشت ... بعد ی سال مجدد ازدواج کرد شوهر دومش خیلی خوبه 

دل من فقط به بودنت خوشه🤍🫀✨  ... جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته... لطفاً به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید

یک دختر بود کم سن و زیبا شوهرش ولش کرد بعد یک پسری که از بچه گی نامزد داشت نامزدشو ول کرد اینو گرفت. روز عقد شون نامزدش کلی گریع میکرد الان دختر زیبا خوشبخت ۳تا بچه داره

خانمهای متاهل و مادران پسرهای جوان از زیبایی ، کمالات ، اشپزی و ......هیچ زنی جلوی همسر و پسرتون تعریف نکنین به خصوص خانمهای متاهل همسر شما جذب تعریف جنس مخالف می شوند و ضررش توی زندکی خودتون هست ....مادران هم تعریف نکنین چون پسرتان از همان ابتدا حس ازاد بودن راجع به این مسئلع پیدا می کنن .....با تشکر از شما عزیزان🌻🌻🌻

اره طرف با دو تا دختر بزرگ،شوهرش کار نمیکرفت بدهی بالا میاورد معتادم بود از زنه هم چک‌میگرفت چک‌میکشید بعد چکا زنه باید پرداخت میکرد طلاق گرفت الان تو ناز و نعمته یه پیر پسر. پولدار گرفتش دو تا دیگه بچه زایید انواع عمل و جراحی زیبایی باشگاه میرع تو بهترین نقطه شهر خونخ داره باغ و ماشین و ....دختراشم اورد پیش خودش اولی و شوهر داد جاهاز داد دومی هم پیش خودشه درس میخونه

خدایا شکرت که یه بار دیگه مهربونیت را به رخم کشیدی 😍ممنونم که پسرمو بهم برگردوندی خدایا سالم بزار بغلم🤲🤲🤲عاشقتم خدا❤️💫خدای خوبم،خودت بهتر از زندگیم با خبری،خودت خوب میدونی تو دلم چه خبره،میدونم مثل همیشه دستمو میگیری،میدونم تنهام نمیزاری،خدایا میشه پسرمو بهم برگردونی🥺 دلم پر میکشه واسه دیدنش،خدایا ناشکری نمیکنم عاشق دو تا دسته گلمم،ولی من زیاده خواهم پسرمم میخوام چون میدونم تو کریمی،تو رحیمی،تو غفوری،چون میدونم بخوای بدی میدی،خدایا امیدم به توعه نا امیدم نکن،دوستت دارم چون میدونم جات تو دلمه چون خودت گفتی تو دلای شکسته جا داری💞