2733
2734
عنوان

سفره هفت سین من این شکلیه🫶🎀

| مشاهده متن کامل بحث + 33122 بازدید | 1930 پست
سلام من این شبا فقط منتظر انتقام خون شهدامون ازصهیونیست ها هستم وازامام زمان عج میخوام برای بچه های ...

ان شاءالله 

الهی آمین 

آقایون به هیچ وجه نه لایکم کنند نه ریپلای کنن نه تو تاپیکم کامنت بذارن 🌸من به قدرت خدا ایمان دارم😍😍😍قدرت خدا مافوق قدرت هاست 🌼🌼پس هیچ وقت ناامید نمی شوم و به رحمتش امیدوارم🌼🌼🌾🌼

خدایا ....؟.......؟.......!!                                              ﺣﻤﺪ ﻭ ﺳﭙﺎﺱ ﻣﺨﺼﻮﺹ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪﯼ است ﮐﻪ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺧﻮﺍﺳﺘﻢ ﺍﻭ ﺑﻮﺩ ﺍﻣﺎ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺍﻭ ﺧﻮﺍﺳﺖ ﻣﻦ ﻧﺒﻮﺩﻡ !                                       خدایا ...…چه دارد آنکه تو را ندارد ؟؟                                                   و چه ندارد آنکه تورادارد.                                         اللَّهُـمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّـدٍﷺ وَآلِ مُحَمـَّدﷺوعجل فرجهم.                                          

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خدایا ....؟.......؟.......!!                                              ﺣﻤﺪ ﻭ ﺳﭙﺎﺱ ﻣﺨﺼﻮﺹ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪﯼ است ﮐﻪ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺧﻮﺍﺳﺘﻢ ﺍﻭ ﺑﻮﺩ ﺍﻣﺎ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺍﻭ ﺧﻮﺍﺳﺖ ﻣﻦ ﻧﺒﻮﺩﻡ !                                       خدایا ...…چه دارد آنکه تو را ندارد ؟؟                                                   و چه ندارد آنکه تورادارد.                                         اللَّهُـمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّـدٍﷺ وَآلِ مُحَمـَّدﷺوعجل فرجهم.                                          

🪷امام رضا علیه‌السلام🪷 《مَن قَرَا فِى شَهر رَمضان آیة مِن كِتاب الله كانَ كَمَن خَتَم القُرآن فِ ...

سلام گلم خوبی؟

تو بعضی از تاپیکها نظراتتون رو خوندم حس میکنم اطلاعاتتون در مورد مسائل مذهبی و دینی زیاده

من سوالهای زیادی برام پیش اومده.

اگه  اطلاعات خوبی در این موارد دارید که بتونه به سوالاتم جواب بده ممنون میشم منو راهنمایی 🙏🏻

یه جورایی دارم تحقیق میکنم در مورد دینم،  قرآنم  تا  به اون باور و ایمان واقعی قلبیم برسم.

یعنی در مورد ادیان چون خیلی علاقه دارم

تحقیق میکنم ولی منابع درمورد ادیان زرتشت و مسیحیت کمه فعلا از منابع در دسترس و کتابهای معتبر دارم تحقیق میکنم

ممنون میشم اگه از مسایل دینی و قوانین اسلامی اطلاعات دارین راهنماییم کنین ممنون میشم 🙏🏻

در خواست دوستی دادم عزیزم 🌹❤💋

آنها که بلند فکرمیکنند هیچوقت کوتاه نمی آیند/هرگز با انسانهای احمق و نادان بحث نکنید متاسفانه بعضیها رو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت. مردم شهری که همه در آن میلنگند به کسی که راست راه میرود میخندند... انسان عادت دارد چیزی را که نمیفهمد مسخره کند.  به راهی که اکثر مردم میروند شک کن، چون بجای فکر کردن تقلید میکنند... از متمایز بودن نترس، انگشت نما بودن بهتر از  احمق بودن است.

اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری سلام الله علیها 🤲

اللهم عجل الولیک الفرج 💚💚                                                           گفتم شبی به مهدی اذن نگاه خواهم                                        گفتا که من هم از تو ترک گناه خواهم                                      
اللهم عجل لولیک الفرج 💞به حق ابروی بانوی دوعالم عاقبت بخیری وشفای مریضا و ازادی مردم غزه ازظلم و کش ...

الهی آمین 🤲🤲

اللهم عجل الولیک الفرج 💚💚                                                           گفتم شبی به مهدی اذن نگاه خواهم                                        گفتا که من هم از تو ترک گناه خواهم                                      
@یارقیهsss     @pariiiiiiiiiiiii     @anahid1378     @gomnaam ...

اللهم‌عجل‌لولیک‌الفرج

اللهم‌عجل‌لولیک‌الفرج

اللهم‌عجل‌لولیک‌ الفرج

الهی آمین

آبجهای گلم لطفا یه صلوات باسه ظهور آقا امام زمان و عاقبت بخیری تو دنیا وآخرت و سلامتی عزیزام وخودم  وحاجت روایم بدین مرسی از مهربونیاتون انشاالله  هممون به حاجت هامون برسیم و خدا به همه نعمت سلامتی بده   آمین