2737
2734

بچه ها کجا بارون میاد

از شهرستان های تبریز،خیلی شدیددددد بارونه الهی شکرررررررر😀🥲🥰

حال‍ خوب‍ الانمو مدیون‍ خدام‍🫠🥲☝️سال گذشته باوجود ادمای سمی برام جهنم بود،،،باکمک خدا و اسی اینا🥹ازجهنم اومدم بیرون☺️❤️‍🩹الان۳ماهه ک علی شده مرهم همه ی زخمام😍❤️‍🩹ازخدا میخام با ی نی نی زندگیمونو کامل کنه🫠🤗☁️خدایا برای هررررررر لحظه ی الانم شکرت🥹🫠
بیشتر با اسلحه مشکلات و خودشون حل و فصل میکنن رو پشت بوم خونه دوشکا میزارن و شلیک 

یا خدا 

شوخی می‌کنی 

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

خوبی داره ولی ناامنی و جنگ قبیله ای و قاچاقچی هم فراوون داره

چی بگم

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              
2731

یه ایده واسه پربازدیدی دوباره😄

آهای اهالی نی نی سایت!تورو خداهرتاپیکی رو باور نکنید!بعضیا دروغ میبافن به هم،یا اینکه تاپیک طرف داد میزنه که بابا من فاااانم باز یه عده میان توصیه و راهنمایی و...
یا خدا  شوخی می‌کنی

نه بابا این چند تا بومی نگفتن اینو شاید لب مرز رو میگه 

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              
اکثر افراد اسلحه دارن پلاک غریبه اونجا امنیت نداره شب نمیتونی تو پارک چادر بزنی و استراحت کنی 

@ساعت_شنی_۲۳     ارع؟!!

2740
یه ایده واسه پربازدیدی دوباره😄

این برا صبحه 

اکثر افراد اسلحه دارن پلاک غریبه اونجا امنیت نداره شب نمیتونی تو پارک چادر بزنی و استراحت کنی 

اتفاقا خیلی هم. ادماش خوبن باورکنید خیلی مهربونن امنیتش هم بیشتر خیلی جاهاست فقطاسمش بد دراومده

اتفاقا خیلی هم. ادماش خوبن باورکنید خیلی مهربونن امنیتش هم بیشتر خیلی جاهاست فقطاسمش بد دراومده

اره منم همین نظر رو دارم 

مردم عادیش بله خوبن تمام شهر ها خوب و بد داره ولی نسبت به شهر های دیگه که سفر کردم مثل یزد شیراز کاشان قم همدان اصفهان قابل مقایسه نیست 

دل را  به حریم عشق بسپار و برو فرسنگ به فرسنگ خدا با ما هست

تو شهر شما به راحتی اسلحه حمل میکنن خلاف میکنن سوخت قاچاق میکنن برا خودتون امری عادی شده به ما گفتن تو این جاده ها اشرار هست واقعا هم بود 

دل را  به حریم عشق بسپار و برو فرسنگ به فرسنگ خدا با ما هست
2706