2737
2739
عنوان

کمک میخوام

446 بازدید | 25 پست

نميدونم زندگيمون چش شده.اصلا با شوهرم حور در نميايم.بخدا اون مقصره.چند روزه بيکار شده اصلا عين خيالج نيست.وضعيت ما قبل اينکه بيکار باشه هم خراب بود چه برسه به اينکه الانم بيکار شده.به من پسرم اهميت نميده .يا با دوستاشه يا با تلوزيون و گوشي مشغوله.از عيد به اين ظرف منم بداخلاق شدم.تحمل ندارم.امروز فقط گريه کردم.دلم گرفته بود سه ساعت التماس و گريه که منو ببر خونه داداشم .نبرد.از چشمم افتاده.دلم ميخواد تموم شه اين زندگي.چيکار کنم.زندگيمون فقط هر روزش دعواست.نميدونم چرا اينجوري شديم.روزامون با دعوا پيش ميره.عصبانيتمم سر پسر پانزده ماهم  ميريزم.اميدي ندارم.سياست هم ندارم.کمکم کنيد راهنماييم کنيد دلداريم بديد دارم خفه ميشم

ميشه برا شادي روح پدرم يه صلوات مهمونم کنين?

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

سلام عزیز دلم

از ته قلبم از خدا میخواد اول بهت صبر بده و بعد اینکه شوهرت عاقل بشه و مشکلاتت حل بشه

بهتر نیست از ی نفر کمک بگیری البته از خانواده شوهرت

مث پدرشوهر یا برادر شوهر بزرگتر باهاش در میون بذاری

خدای دیروز،خدای امروز و فرداهم هست ✌✌پس میگذره💪💪💪💪خدایا بهترینارو برای همه رقم بزن

توکل کن بخدا و بجای اینکه استرس داشته باشی ی نذری چیزی بکن تا انشالله بره سر کار.

همه چی درست میشه

انسانیت یعنی اگه شرع و قانونی هم وجود نداشته باشه بازم آدم خوبی باشی👌
2740

به نظر من یه مدت باهاش رفتار خوبی داشته باشین و بهونه گیری.نکنین . ایشون هم الان ذهنشون رو با گوشی و تلوزیون و ... مشغول کردن تا افکارشون رو سرسامان بدن . مردا اینجورین دیگه . بعد یه مدت بهش بگید دلم میخواد روزا یکم بری دنبال کار

. نه اینکه بگی تو چرا نمیبی دنبال کار؟ ها این مدل جملات باعث میشه مردها جبهه بگیرن

خدایا راضیم به رضات

هيچكسي تو زنذگيش بدون مشكل نيست عزيزم 😞تو تنها نيستي 

انقدر به خودت فشار نيارر

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊

راستی تو این اوضاع الان با هرکاری نمیشه راحت زندگی کرد مخارج بالا رفته دیگه . شما هم تو این اوضاع شوهرت یارش باش . بهش گیر نده . ارومش کن . نذار غمهاش رو به کسی جز تو بگه حتی ماورش غمخوارش خودت باش

خدایا راضیم به رضات

ممنون از همتون تنهام نزاريم خيلي تنهام.با من بداخلاقي ميکدرس حسابي سر کار نميره.الانم که بيکار شده.با تاکسي کار ميکرد.فروخته ديگه نميتونه خوبجو بخره.قبلانم درس درمون نمبّيرفت سر کار

بخدا من خيلي رعايتشو ميکنم اما نميفهمه.اگر کاري به کارش ندغشته باشي و درکج کني و همه چي وفق مرادش باشه خوشبحالش ميشه.زندگيمون داغونه.برا سرکار رفتنش ناراحت نيستم.برا دعواهامون ناراحتم.انگار هيچ حسي به من نداره

2706