2752
2739
عنوان

کمک میخوام

| مشاهده متن کامل بحث + 446 بازدید | 25 پست

چجوري بريم مسافرت.دلم ميخواد برم آرايجگاه به خودم برسم برم خريد برم برا پسرم خريد اما آرزوي همه چي مونده به دلم.رابظم با شوهرمم خوب نيست کپ دلم به اون خوش باشه.دلم داره ازين همه سردي ميترکه

ميشه برا شادي روح پدرم يه صلوات مهمونم کنين?

ببین همون بهتر که تاکسی رو فروخت با این حرفایی که میگی ایشون بهتره یه شغل ثابت داشته باشن که مجبورش کنن مثلا از 8 صبح تا 4 عصر سرکار باشه . اینجوری نمیتونه تنبلی کنه . 

نگران نباش همه مردا همین طورین شوهر منم لز محل کارش ناراحت باشه با کوچیکترین سوژه ای بحث میکنه منم لام تا کام هیچی نمیگم

خدایا راضیم به رضات
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بی پولی و بیکاری رو همه تجربه کردن حداقل یکبار توزندگی. الان کاملا همه شمارو درک می کنند 

مردا وقتی بیکارو بی پول میشند همشون اینجوری میشند بی اعصاب و کم توجه میشند میرن تو لاک خودشون

2731

تنبله.اگر بگم ساعت ده يازده بيدار ميشه باور ميکنيد?بخدا انگار که هر روزش جمعه باشه ميخوابه.اوايل بيدارش ميکردم دعوا ميکردم اما الان خسته شدم منم ميخوابم.اما رفتارش با من آزارم ميده.چي ميجد ميبرد يه دوري ميزديم.پوسيدم توو اين خونه.

آخرش من کوتاه اومدم.يه حرفايي ميزد که داشتم سکته ميکردم.رفتم گفتم بس کن.ميگه بس نکنم چيکار ميکني.ميگم سکته.آخرش خفه شد

نمیدونم البته فک کنم همسر شما خیلی سنش بیشتر از شوهر من باشه ولی همسر من تو 27 سالگیش اینطور بود . با پیدا کردن اولین شغلی که رییسش خودش نبود درست شد اخلاقش

خدایا راضیم به رضات

گلم تو تنها نیستی...

بدون خیلی های این وضعیت را دارند و کشیدند و میکشن...

سوره واقعه را زیاد بخون... برای افزایش رزق و روزی هست...

خودت یه کاری برای خودت پیدا کن... یه هنری... آرایشگری... کاری...

فکرت و روحت درگیر کار بشه کلی بال و پر میگیری و دیدگاه های جدید پیدا میکنی. 

توی دعا ها و قلبم هستی دوست گلم.

شاد و سلامت باشی

قانون 5/5 : اگر موضوعى 5 سال آينده برايت اهميتى نخواهد داشت، بيشتر از 5 دقيقه برايش ناراحت نباش!