2737
2734
عنوان

کاش مادرشوهرا درک داشته باشن 😔😔اومدیم مسافرت

| مشاهده متن کامل بحث + 1590 بازدید | 87 پست
وقتی بهت گفتن اشپزی باتو خودتو نخود اش نکن ک اشپز خونه بریزی بیرون  شما اگه کار دیگه بهت میداد ...

اول اینکه من امروز پری شدم دوم دیروز روزه بودم که اونم کله گنجشکی کردم

بعدشم من همه کار میکنم ولی اشپزی برام سخته

من بین اشپزی ظرف میشورم خونه جمع میکنم رخت جم میکنم 

خواهرشوهر یه قاشق نمیشوره اون به من کمک کنه

کسیم کع شبیع کسی نیستم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اول اینکه من امروز پری شدم دوم دیروز روزه بودم که اونم کله گنجشکی کردم بعدشم من همه کار میکنم ولی ا ...

کله گنجیشکی چیه اونو گزاشتن برای دل بچه هایی به سن تکلیف نرسیدن ک گول بخورن وبگن اره توام روزه ای ...

شما پس سحری خوردی نهارم خوردی افطارم خوردی دیگه همونم روزه نبودی

وقتی همون اول بهت گفتن اشپزی باتو یعنی اشپزی ..دیگه لازم نکرده ظرف بشوری تمیز کنی...همون اول چرا نگفتی نه اشپزی سخته من نمیتونم یا بلد نیستم من بقیه کارا رو میکنم غذا با شما یا غذا با خواهرشوهره...بعدم چ سختی داره 4 تا پیمونه اضافه میخوای بزاری 

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
بخدا کاش نمیومدم

الان چند روزه اونجایی؟ خونه مادرشوهرت کلا اونجاست یا اونام برا تعطیلات رفتن ؟؟ ب نظرم اگر ۳ روز شده ک اونجایی برگرد همین ک رفتی دیگ اونجا..بیا خونه قشنگ راحتیی والا رفتی دو روز خوش باشی یا هی کار کنی

الهی بمیرم میگه چون پریود بودم روزه کله گنجیشکی گرفتم 

کی این بچه رو شوهر داده 

خدا ازش نگذره 😭😭😭😭

برای دوستم یه موضوعی رو 125698742 بار هم تعریف کنم بازم بادقت گوش می کنه 😍😍😍

روزه کله گنجشکی گرفتی این دیگع چیع اپنو برا بچه ها گذاشتن نه منو تو 😂😂😂 

بعدشم خودت میای آشپزخانه رو میریزی بیرون برا خودشیرینی اونوخت یه غذا پختن برات سخته والا خودت رو دادی که اینجوری ازت کار میکشن یارو میگه اینهمه کار می‌کنه. یه آشپزی که چیزی نیست 🥴🥴

2740

اشپزی ک از شستن راحت تره 

یه برنج کته کن یه مرغم بنداز تو قابلمه بپزه کوفت کنن خبر مرگشون 

مادرشوهرت چقد سگ جونه پتو و موکت میشوره با این سنش

برای دوستم یه موضوعی رو 125698742 بار هم تعریف کنم بازم بادقت گوش می کنه 😍😍😍
اول اینکه من امروز پری شدم دوم دیروز روزه بودم که اونم کله گنجشکی کردم بعدشم من همه کار میکنم ولی ا ...

روزه کله گنجشکی کردم یعنی چی خدایی

لابد بگو کله گنجشکی گرفتم 

هرچند این روزه برا شما نیست برا بچه های زیر ۹ سالع،😂😂😂

روزه کله گنجشکی گرفتی این دیگع چیع اپنو برا بچه ها گذاشتن نه منو تو 😂😂😂  بعدشم خودت میای آش ...

در کل روزه بر مسافر واجب نیس منم دیدم دیروز اصرار میکنن گفتم حداقل بعد اذان ظهر چیزی بخورم امروزم که پری شدم در کل میخواستمم نمیتونستم بگیرم

کسیم کع شبیع کسی نیستم

این دیگه چه مدل مسافرتیه؟!!!!!!!!مد جدیده بشور و بپز و بساب ؟

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
روزه کله گنجشکی کردم یعنی چی خدایی لابد بگو کله گنجشکی گرفتم  هرچند این روزه برا شما نیست برا ...

در کل روزه بر مسافر واجب نیس منم دیدم دیروز اصرار میکنن گفتم حداقل بعد اذان ظهر چیزی بخورم امروزم که پری شدم در کل میخواستمم نمیتونستم بگیرم

کسیم کع شبیع کسی نیستم
شما معلومه خیلی فهمیده یی با این طرز صحبت

حالا دیگه این منبریا ولت نمیکنن اخه این چی بود گفتی خواهر من؟  

بابا امران به معروف این خانم کلا  پریوده ولش کنین 

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
2706