2733
2739
عنوان

کاش مادرشوهرا درک داشته باشن 😔😔اومدیم مسافرت

| مشاهده متن کامل بحث + 1592 بازدید | 87 پست

من نمیکنم نمیدونم چی بگم بهت

ازاول عقدگفتم بلدنیستم کارخونه انجام بدم وانجام هم نمیدم

گفتن ظرف بشور

وسواس بودم کلی مایع وآب و....استفاده کردم گفتن ممنون خودمون انجام میدیم

۱بارهم ازغذام ایرادگرفتن دیگه گفتم نمیپزم

گفتن دنبال بهانه بودی

گفتم دقیقا

دنبالش بودم دادیددستم

درضمن من اومدم مسافرت نه کلفتی

ناراحتیدبزاریدتنهابیام ویلا

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

دقیقن من درکت میکنم منم تازه عروسم خیلی سختمه اینجا اشپزی کنم

روزه اول پریودم خونه ۱۰۰متریو جارو کردم با اتاقاش ی تشکر نکرد چنروز بعد جاریم جارو کرد اتاقارو نزد ۲۰بار تشکرکرد

فقط 33 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
۱۹اردیبهشت فهمیدم اومدی تو دلم زندگی مادر♥️😍

ببخشیدا راننده اسنپ وظیفه   نداره مثلا شمارو رسوند جلو درتونم اب وجارو بکشه

اضافه برسازمان چرا کار میکنی فقط ناهار وشام درست کن برو بشین پیش نامزدتم خودتو لوس کن بگو شکمو کمرم درد میکنه

کی گفته تو اشپزخونه بریزی وقتی از قبل وظیفه ات مشخصه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دنیا چقدر هیچ است وما برای هیچ چه ها که نکرده ایم!!               /میخوای قدر زندگیتوبدونی؟برو۱_زندان ۲_بیمارستان۳_قبرستان توزندان میفهمی آزادی توبیمارستان میفهمی سلامتی توقبرستان میفهمی قدرت ونعمت زندگی داری.../بیاین دل نشکنیم...شاید فردا ما نباشیم ....نمیدونم دلم گرفته وقتی ۴۵۰۰۰نفر تویه روز تویه لحظه تویه ثانیه بازلزله ترکیه رفتن وقتی ....بیخیال فقط بدونین دنیا ارزششو نداره تا هستین زندگانی کنین نه زنده مانی!
2731

منم مادرشوهرم همینه. به اون باشه همه کارارو میندازه گردن خودم ولی من از زیر کار در میرم اکثرا.. آخه میشینه مهمونم دعوت میکنه من تو کل عمرم برای بیشتر از دوازده نفر غذا نپختم. اون موقع ها میگم من برای تعداد بالا بلد نیستم بعدم سعی میکنم بیشتر بریم بیرون. امسالم هنوز نرفتیم شهرستان اونا...فک کن شب عید زنگ زدیم تصویری میگفت شام چی خوردین؟ ما گفتیم ماهی اونم گفت ماهیچی نخوردیم برادرشوهرم رفت نون پنیر خورد برای خونه خودشم نهایت هفته یه بار غذا بپزه بعد کل هفته هی اون غذا رو گرم میکنه

2740
اره مثلاسیب زمینیارو پیش پدرشوهرت بااحترام بده دستش بگو فلانی جان میشه اینارو خورد کنی

دقیقا باید بهش بگی که گوشه کارو بکیره یا اصن تقسیم کار  چرا گوشه ی کارو

من خواهر زادم ۷ سال و ۶ سالن

بهشون میگم کمک کنن

اگر خواهرشوهرش  کمک نکرد دیگ واقعا بی شعوره

درکت میکنم منم جاریم مادر شوهرو خواهرشوهرمو برداشته برده مسافرت پدرشوهرمم خونه تنهاست همون اول بهشون گفتم من بخاطر بارداریم مادرم برام غذا میپزه وهیچکس توقع پخت وپز از من نداشته باشه شوهرمم چند بار رفت خونه باباش وگفت که مادرخانومم غذا میپزه ومیاره اون

جاریم هم فهمیدیم به عمد اینکارو انجام داده چون الان که فهمیده من هیچ کاری نمیکنم میخواد برگردن

هرکی گزارشمو بزنه الهی بواسیر بگیره کاربر دائم التعلیقم۰🥴

به شوهرت بگو پری شدم نمیتونم غذا بپزم یا خودت درست کن یا از بیرون بخر الان که بد عادتشون کردی یه روز خسته بشی نکنی یا نری خونشون خیلی اوصاع بد میشه هم پیش شوهرت بد میشی هم اونا

اخه واسه مسافر واجب نیست اون یه روزم کله گنجشکی کردم الانم پری هستم

کله گنجیشکی برای گول زدن بجه هاس ک دلشون خوش باشه ...شما کلا از احکام دینی پرتی ...

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️