2737
2739
عنوان

کاش مادرشوهرا درک داشته باشن 😔😔اومدیم مسافرت

| مشاهده متن کامل بحث + 1590 بازدید | 87 پست

ببین در کل قبل از اینکه برید باید اینو میگفتی یا مستقیم به خودش بگی که اشپزی سختته

نه اینکه بری اشپزخونه بریزی بیرون و یه وظیفه به وظیفه هات اضافه کنی 

خدا وسط غمات یه گل میکاره مطمئن باش♥
منم مادرشوهرم همینه. به اون باشه همه کارارو میندازه گردن خودم ولی من از زیر کار در میرم اکثرا.. آخه ...

مادرشوهرمنم یجوری اشپزی براش سخت میاد انگار میخواد کوه جابه جا کنه

کسیم کع شبیع کسی نیستم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ببین در کل قبل از اینکه برید باید اینو میگفتی یا مستقیم به خودش بگی که اشپزی سختته نه اینکه بری اشپ ...

یه ماه قبلش تو خونه به شوهرم به خودم غیرمستقیم سپرده من اشپزی کنم

کسیم کع شبیع کسی نیستم
کله گنجیشکی برای گول زدن بجه هاس ک دلشون خوش باشه ...شما کلا از احکام دینی پرتی ...

وای استارتر انگار ۱۲ سالشه🤦🏻‍♀️

فقط 1 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ 

بچها من از خودشیرینی اشپزخونه رو نریختم خیلی بهم ریخته بود (جالبه مادرشوهرم میگه از وقتی اومدم خونه رو جم کردم)

کل خونه رو جم کردم اصلا نمیتونستم بشینم خیلی کثیف بود 

واسه همین میگم شستن پتو واجب نیس وقتی خونت انقد کثیفه

کسیم کع شبیع کسی نیستم
2738
نبابا کجا خواستم

اگه نمیخای پس انقد ساکت و مظلوم و حرف گوش کن نباش که همه ازت سواستفاده کنن بگو نمیتونم دستم درد میکنه دلم درد میکنه هر سری با یه بهانه بپیچون 

بعدشم وقتی شرایط اینطوریه نرو اونجا اصلا

اگه نمیخای پس انقد ساکت و مظلوم و حرف گوش کن نباش که همه ازت سواستفاده کنن بگو نمیتونم دستم درد میکن ...

ببین مثلا اخم میکنه هی یجور وانمود میکنه پیش شوهرم که یعنی من خیلی کار میکنم ولی عروسم نه اگه کارنکنم شوهرمم میگه کمکش کن 

کسیم کع شبیع کسی نیستم