2752
2734
عنوان

کاش مادرشوهرا درک داشته باشن 😔😔اومدیم مسافرت

| مشاهده متن کامل بحث + 1594 بازدید | 87 پست

اسی

هیچ وقت خودشیرینی نکن برا خانواده شوهر

تو خودتو تکه تکه کنی براشون فقط ی عروسی براشون... ب انداره سر سوزن ناخن دخترشون اهمیت نداری

عزت احترام خودتو حفظ کن. پا نشو برو پیششون.

فاصله و احترام برا خانواده شوهر لارم و ضروریه

هر چی بیشتر دم دست باشب بیشتر کار کنی بیشتر از چشم می افتی

اگ جوابتو ندادم یعنی لیاقتِ جوابم رو نداشتی! 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اسی هیچ وقت خودشیرینی نکن برا خانواده شوهر تو خودتو تکه تکه کنی براشون فقط ی عروسی براشون... ب ...

بخدا که راست میگی دیروز که اشپزخونه رو تمیز کردم یجور قربون صدقم میرفت

الان اگه اشپزی نمیکردم بخدا یه اخمی میکردا 

اسی هیچ وقت خودشیرینی نکن برا خانواده شوهر تو خودتو تکه تکه کنی براشون فقط ی عروسی براشون... ب ...

والا.ادم از جونش مایه بذاره که تودلشون بگن بلانسبت چه خر خوبی؟میخوام هزارسال نگن 

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
 اعصابم خورد شد خودم دختره نوجوون دارم حس میکنم اسی هم سن سال دخترم باشه ..الان باید خونه بابا ...

مرسی عزیز دلم زیاد بچه نیستم ۲۲سالمه فقط میگم کاش خودش اشپزی کنه بقیه کارا با من باشه

البته که بچگیم نکردم

بخدا که راست میگی دیروز که اشپزخونه رو تمیز کردم یجور قربون صدقم میرفت الان اگه اشپزی نمیکردم بخدا ...

خیلی دختر ساده ای هستی.

الان ک دیگ هیچی... ب خوبی و خوشی سفرتو تموم کن. دعوا درست نکن اعصاب خودتو و بقیه خراب نکن

ولی بعد  این  سفر برو مطالعه کن-برو مشاوره خودتو درست کن.

اگ جوابتو ندادم یعنی لیاقتِ جوابم رو نداشتی! 
روزه کله گنجشکی کردم یعنی چی خدایی لابد بگو کله گنجشکی گرفتم  هرچند این روزه برا شما نیست برا ...

در کل روزه بر مسافر واجب نیس منم دیدم دیروز اصرار میکنن گفتم حداقل بعد اذان ظهر چیزی بخورم امروزم که پری شدم در کل میخواستمم نمیتونستم بگیرم

روزه کله گنجشکی گرفتی این دیگع چیع اپنو برا بچه ها گذاشتن نه منو تو 😂😂😂  بعدشم خودت میای آش ...

در کل روزه بر مسافر واجب نیس منم دیدم دیروز اصرار میکنن گفتم حداقل بعد اذان ظهر چیزی بخورم امروزم که پری شدم در کل میخواستمم نمیتونستم بگیرم

2706