2752
2734
عنوان

کاش مادرشوهرا درک داشته باشن 😔😔اومدیم مسافرت

| مشاهده متن کامل بحث + 1593 بازدید | 87 پست
اشپزی ک از شستن راحت تره  یه برنج کته کن یه مرغم بنداز تو قابلمه بپزه کوفت کنن خبر مرگشون  ...

منم همونو میگم بخدا میگم بیاد اشپزی کنه بقیه کارا با من کار ادمو نمیکشه ولی خیلی بی درکه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یعنی بری خونشون اونا‌کار کنن حاضری بیکار بشینی؟اگه میگفتن بیا قالی بشور من آشپزی کنم خیلی بدتر نبود؟؟ قطعا اگه نری خونشون زنگ‌نمیزنن بگن بیا غذا درست کن ...میتونی نری..ولی اگه رفتی به عنوان عضوی از خاحواده نقشی باید به عهده بگیری

2731
شما معلومه خیلی فهمیده یی با این طرز صحبت

بحث فهمیده بودن نیست بحث اینه عین بچه های دوساله رفتار میکنی شما یه زن متاهلی ...اخه روزه کله گنجشکی خداییی اینو کجا نوشته من اصلا مذهبی نیستم ک بگم روزه میگیرم خیلی مذهبیم میخوام سخت بگیرم برای بقیه...

توقع داری بیایم بگیم خدا لعنت کنه مادرشوهرتون خدا همچین خواهرشوهری برداره ...معلومه وفتی خونه یکی غریبه هستی بهت نمیگن بیا خونه تکونی کن در حد کمک میگن ی اشپزی بکن ...شماهم عین مادرشوهرت زبون داشتی میگفتی ن من نمیتونم اشپزی باخواهر شوهر من میام کمک شما خونه تکونی ...بااین رفتار بچگونه هم تعطیلات به خودت و شوهرت زهر میکنی هم خودتو از چشم شوهرت و خانوادش میندازی.. حالا دیگه خود دانی وایستا اینجا هی برات زیر بالا بدن بگن مادر شوهرت بده اله بله...همینایی ک دارن یادت میدن جاش برسه مادرشوهرشون میشینه اینا صفر تا صد کار میکنن...الان ک اسون ترین کار ب شما سپردن دارن اینجوری برات زیربالا میدن ک نه کار نکن بزار برو فلان...

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
کله گنجیشکی چیه اونو گزاشتن برای دل بچه هایی به سن تکلیف نرسیدن ک گول بخورن وبگن اره توام روزه ای .. ...

من از کار کردن بدم نمیاد فقط میگم اشپزی با اون بقیه کارا با من 

در کل روزه بر مسافر واجب نیس منم دیدم دیروز اصرار میکنن گفتم حداقل بعد اذان ظهر چیزی بخورم امروزم که پری شدم در کل میخواستمم نمیتونستم بگیرم

منم همونو میگم بخدا میگم بیاد اشپزی کنه بقیه کارا با من کار ادمو نمیکشه ولی خیلی بی درکه

ینی تو میتونی پتو و موکت بشوری ؟! 

من بیست ساله متاهلم یبارم پتو و موکت نشستم فکرشم نمیتونم بکنم حتی اصلا پتو شستن چه شکلیه و ازکجا شروع میشه 

چه خوشتون بیاد چه بدتون بیاد یه عده آدم هستن به حیوونا غذارسانی میکنن درمانشون میکنن دوسشون دارن و اونارو دخترم و پسرم خطاب میکنن.🧑‍🍼😍😘💋
حالا دیگه این منبریا ولت نمیکنن اخه این چی بود گفتی خواهر من؟     بابا امران به معروف این ...

همونو بگو بخدا الان از خودشون بپرسی میگن معده درد داریم

در کل روزه بر مسافر واجب نیس منم دیدم دیروز اصرار میکنن گفتم حداقل بعد اذان ظهر چیزی بخورم امروزم که پری شدم در کل میخواستمم نمیتونستم بگیرم

ینی تو میتونی پتو و موکت بشوری ؟!  من بیست ساله متاهلم یبارم پتو و موکت نشستم فکرشم نمیتونم بک ...

منظورم پتو موکت نیست که پتو موکتو خودش ریخته واجبم نیست

منظورم جم کردن خونه و تمیزکاری و شستن ظرفاس

همونو بگو بخدا الان از خودشون بپرسی میگن معده درد داریم در کل روزه بر مسافر واجب نیس منم دیدم دیرو ...

حالا از این حرفا که بگذریم بدون هر رفتاری حالا بکنی تا اخر همین کارو باید بکنی کلفت و اشپز نشو بپیچون شوهرتو صدا کن کمکت کنه خلاصه به نحوی این روش رو عوض کن

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......

خودتو بزن به غش و و ضعف 😂😅(شوخی میکنم)

براشون غذا حاضری آماده کن چه میدونم جوجه مواد بزن بزار اقایون کباب کنن

کوکو سیب زمینی، املت ، ی شب به همسرت بگو غذا از بیرون بیاره ، بندری درست کن 

برگر و شینسل از بیرون بگیرید فقط سرخ کن 

تو روحت 🤣

اعصابم خورد شد خودم دختره نوجوون دارم حس میکنم اسی هم سن سال دخترم باشه ..الان باید خونه باباش بخورع بخابه با دوستاش کنسرت و گردش بره نکه بره کلفتیه مادرشوهررر 

چه خوشتون بیاد چه بدتون بیاد یه عده آدم هستن به حیوونا غذارسانی میکنن درمانشون میکنن دوسشون دارن و اونارو دخترم و پسرم خطاب میکنن.🧑‍🍼😍😘💋
2706