2752
2734
عنوان

اگه طلاق بگیرم عذاب وجدان میگیرم

893 بازدید | 59 پست

بچه ها نمی دونم چرا حس میکنم اگه طلاق بگیرم عذاب وجدان میگیرم شاید بشه حلش کرد ولی خب چیزایی که خونوادمم میگن  مصمم ترم کرده واسه طلاق انگار بابام آجیم  اینا واقعا از شوهرم خوششون نمیومده و دنبال اینن که بگن این اینجور اینم مهم نمی دونم چیکار کنم 😭😭😭😭با دلم ؟؟؟شما بودین چیکار میکردین 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اگه قراره با نظر خانوادت زندگی کنی لطفا طلاق هم گرفتی به فکر ازدواج مجدد نباش چون ممکنه به روز دلشون رو بزنه همسرت باز میخوای جدا شی

این قدر نگوییم باید به عقاید هم احترام بگذاریم    آنچه قابل احترام است حقایق است نه عقاید...!!   هیچ عقیده ای محترم ومقدس نیست    زیرا می‌تواند ریشه در جهل وخرافه ودروغ داشته باشد...میتواند گفتمانی از داعش یا شری سازمان یافته باشد...احترام به بسیاری از عقاید می‌تواند توهین آشکار به شعور خودمان باشد...!

مگه بابات و اجیت 

کنارش میخابن و تو یه خونن 

چون اونا خوششون نمیاد تو قید زندگی بزنی 

چند سالته وجداناااا 

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤

مگه بابات و ابجیت با شوهرت زندگی میکنه که حرفشون برات مهمه؟

گاها مامان یا خاهر خودمم پشت سر همسرم حرف میزنن که فلانه بهمانه ولی ذره ای از محبت من به همسرم کم نمیشه چون من ۲۴ ساعته بااون زیر یک سقفم

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟

علت اونها برای طلاق تو چیه اونوقت؟ شوهرت معتاده؟ خیانت کاره؟ رفیق بازه؟ خرجی نمیده؟ اخلاقش خوب نیس؟

مشکل چیه دقیقا؟

درخواست دوستی قبول نمیکنم. اگه با نظرم مخالفی ریپ نزن؛ من نظر شخصی خودمو توی تاپیک استارتر میگم برامم مهم نیست که نظر مخالف نظر من چیه ؛ وقت و حوصله ی جر و بحث هم ندارم.
2706