2733
2734

چند بار تاپیک زدم بچه ها کاشی زدیم بین کابینتی هامون سیمان ریخته فک کنم نم کشیده داخل خیس شده یا از پشت نم کشیده نمیدونم  یا جای سیمان لک مونده چیکار کنم دارم دقققق میکنم هنوز نرفتم خونه تازه کاشی خراب شدن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه وایتکس اسکاج کشیدم 

با همین کار لابد رنگشو خراب کردی

یکی از اصول اسلام عدالته، اگه مثلا ۴ همسری رو قبول نداشته باشی از دین خارج نشدی   👈 روشنفکرنماها معتقدن امر به معروف یعنی فضولی! ولی خودشون صبح تا شب در حال تلاشن که دیگران رو به کاری که از نظر اونها درسته هدایت کنن و در پی آزاد کردن نادانها هستن (انسانیت و خودخواهی یه جا جمع نمیشن!)👈 خدایا هزاااااااران بار شکرت 
خب خود کاشی از داخلش که نم نمیده، اصلا کاشی میکنن که نم نده مگه از اون فاصله که که وسطشونه که باز ر ...

سرامیکه 

رنگش نرفته .

یکی میگفت هی لعاب سیمان اینا ریخته روش نمش کشیده شده داخل شاید به مرور خشک شه .

نمیدونم والا بین کابینتی هم هس کاملا تو چشه .دق کردممم