2737
2734

شیائومی نخر باتریش داغ میکنه و ممکنه منفجر شه خیلی گزارش منفجر شدن ازش زیاده

و اینکه خودم شیا دارم تو فکر عوض کردنشم مال من نوت ۹ پروعه

و اینک مدلای بالاترم دیدم گفتن داغ میکنن کلا شیا نخر برو سمت سامسونگ شیائومی خطرناکه

💚میشه لطفا اگه امضامو میبینید  برام دعا کنید💚 برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان دعا کنید یه صلوات هم برای اقا بفرستید💚(اگه زحمت نمیشه برا حاجتام یه حمدم به نیت من  تقدیم اقا امام زمان کنید)بعدش دعا کنید که مادرو پدرم سلامت وسالم باشن سایشون همیشه بالا سرم باشه هیچچچ بیماری و دردو مشکلی نداشته باشن بلا و بیماری ازشون دور باشه و همیشه شادو خوشبخت کنار هم زندگی کنیم💚برای اینکه پزشکی قبولشم هم دعا کنید💚 بهم بگین منم براتون حمد میخونم💚

ابجیم داره

دوربینش خوبع؟از خوب یه چیزی اونور ترهههههه خیلی با کیفیتهه

قربانی،قربانی تولید میکند آدم هایی که مارا رنج میدهند،خیلی اوقات رنج کشیده هایی هستند،که از زخم های خود نتوانسته اند عبور کنند...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
میدونم عزیرم منم همونو گفتم پوکو ام۶ پرو فورجی  و نوت ۱۳ فورجی ساده جفتشون حدودا ۸و نیمن

عزیزم میشه راهنمایی کنی

من مامانم و داداشام کادو تولد برام گوشی گرفتن همین نوت ۱۳

حالا خودم انگار دودلم عوض کنم یا نه؟

کاربر قدیمی ۹۷هستم😊
2740
عزیزم میشه راهنمایی کنی من مامانم و داداشام کادو تولد برام گوشی گرفتن همین نوت ۱۳ حالا خودم انگار ...

مبارکت باشه عزیزم 

حالا که گرفتی عوضش نکن چون ضرر میکنی

گوشی خوبیه جدیدم هست

{ خانم هستم }
آشنا داداشمه عوض میکنه ب شارژم نزدم اصن

A15 وa25 از این گوشی قوی ترن

برتری نوت ۱۳ نسبت به اونا اینه که دوربین سلفیش مدل قطره ای نیست و تو جعبه هم شارژر داره

ولی اونا صفحه نمایش بهتری دارن پردازنده قوی تری دارن و رابط کاربری سامسونگ هم کمتر هنگ میکنه و روان تره

پوکو m6 پرو هم که گفتم تقریبا شبیه همین نوت ۱۳ است فقط پردازندش یکم قوی تره و شارژرشم ۶۷ واته 

نوت ۱۳ شارژرش ۳۳واته

اگه مارک شیائومی رو دوس داری گوشی خودتم خوبه

{ خانم هستم }
جدی؟ ساده یا پرو؟

اوهومم  نوت ۱۳ پرو پلاس

قربانی،قربانی تولید میکند آدم هایی که مارا رنج میدهند،خیلی اوقات رنج کشیده هایی هستند،که از زخم های خود نتوانسته اند عبور کنند...