2752
2734
عنوان

همکلاکسی دوران دبیرستانمو با دوست شوهرم اشنا کردم+اسکیرین

| مشاهده متن کامل بحث + 2258 بازدید | 86 پست
ولشون کن بنظرم. خودتم دخالت نده بزن دخترو بلاک کن ارتباطتم قطع دختری که بعد 5روز اینجوری رفتار میکنه ...

بم میگ خدا قاضی بهتریه 

صدرصد بهتره 

میدونی کل دیگ ب گه خوردن افتادم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

وای ای گفتی

طرف سر بیچاره خانومش هوو اورد

اون بنده خدا با همه بدبخت بیچارگی و نداری شوهرش ساخته بود

پسره پولدار که شد رفت یکی دیگه گرفت

خودشم یکیو گرفت که یه ادامس انداخته گوشه لپش .  باهاش سلام احوالپرسی هم میکنی میگه به تو چه گوه خور منی؟

بعد پسره خجالتم نمیکشه دست دختره رو گرفته اومده خونه برادرش

دستشم انداخته پشت کمرش مدام بوس و بغل 

حالم داره بهم میخوره

بم میگ خدا قاضی بهتریه  صدرصد بهتره  میدونی کل دیگ ب گه خوردن افتادم

والله خود خدا هم حالش بهم میخوره از این هرزه بازیا

با یکی دو سه روز باشه اشنا شده باشی

تازه غریبه هم باشه

نااشنا هم باشه

نامحرمم باشه

بعد جلو ملت انقدر بهش بوس بدی که رژ لبت پاک شه

اینا این جمله قضاوت مال خداست رو کردن سرپوشی واسه هرزگیاشون

ک چر اصلا اشناشون کردم  پشیمونم ها مث چی

عیب نداره درس عبرت شد این دوره زمونه سخت میشه به آدما اعتماد کرد حتی دوست چندین ساله شما کلا ارتباطتو قطع کن راحت بشی برن بدرک اونا. 

کنار همسر و فرزندم خوشبخترینم😘😘♥

بشخصه حتی اگه خود دختر و پسر هم بخوان من واسطه بشم قبول نمیکنم 

حوصله این دردسر ها رو ندارم، طرف بعدا اگه مشکلی پیش بیاد حال کردنش یادش میره و میگه ار من سو استفاده شد و نفرین ش رو واسه منم می‌فرسته 

انقدری که ترقوه ؛ رگ ؛ ته ریش ؛ سینه ؛ باسن ؛             چال لپ ؛ گودی کمر ؛                                               و بقیه پستی بلندی های بدنمون طرفدار داره،            عقاید و اخلاق و خط فکریمون طرفدار نداره!                  توعصر حاضر حتما باید یه چیزیت زده باشه بیرون       یارفته باشه تو                                                        تاشایسته بشی