2733
2734
عنوان

کیا لیزر رفتن ؟

172 بازدید | 20 پست

میشه تروخدا کمکم کنین انقدر تو عذابم از بابتش که افسردگی گرفتم
من تقریبا 12 جلسه لیزر الکساندرایت رو رفتم و بعدش فهمیدم تنبلی تخدان دارم دیگه الان تقریبا 5 یا 6 ماهه نرفتم تحت درمانم

با اینکه 12 جلسه رفتم ولی همش کامل برگشته تازه بیشترم شدههههه
الان چند تا از دوستام بهم پیشنهاد کردن برم تیتانیوم 

پوستمم سفید نیست گندمی روشنه ولی

از طرفی شنیدم تیتانیوم خوب نیست

از طرفی هم تجربه خوبی خودم از الکسانداریت ندارم

شما از تجربه هاتون یکم بهم بهم میگین ..بنظرتون باید چیکار کنم؟؟
 بخدا همش دارم گریه میکنم از باببتش نزدیک 10 میلیون براش خرج کردم

شما مشکل موهات بخاطر مشکل هورمونی ای هستش مه داری و ۱۲ جلسه برای کدوم ناحیه؟

همه قشمتا ۱۲ نیست که بعدشم لیزر یه روشه رهایی از شر موهای زائده و دائمی نیست و باید شارژ شه

موهات حتی ظریفم نشدن یعنی؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام عزیزم بله متاسفانه بدی لیزر همین هست که اگر رها بشه حتی بدتر از قبل موها به شرایط اولیه برمیگرده لیزر نباید قطع بشه و در مورد دستگاه هم اطلاعات کافی ندارم اما فکر نمیکنم خیلی به اون ربطی داشته باشه  

2731
شما مشکل موهات بخاطر مشکل هورمونی ای هستش مه داری و ۱۲ جلسه برای کدوم ناحیه؟ همه قشمتا ۱۲ نیست که ب ...

چرا یکم ظریف تر شدن ولی خیلی تعدادشون زیاد شده 

مشکل هورونیم رفع شه بعد درست میشه ؟

12 جلسه فول بادی

لیزر کلا برای بدن ضرر داره به خاطر اینکه جلوی دفع مواد زاید از طریق مو رو میگیره و مواد در بدن انباشته میشه، من که فعلا به خاطر همین مورد نرفتم. 

دوست عزیز، به اندازه آدمای دنیا نگرش متفاوت وجود داره، اگر مخالفی نظرتو برای خودت نگه دار، ریپلای نزن، ممنون که احترام میذاری و درک میکنی.
چرا یکم ظریف تر شدن ولی خیلی تعدادشون زیاد شده  مشکل هورونیم رفع شه بعد درست میشه ؟ 12 جلسه ف ...

ببین کلا من لیزر رفتم گفت مشکل هورمونی تاثیر زیادی داره

بعد برای بعضیا ۱۲ تا کمه

منظورم بعضی از افراد و بعضی نواحیه شما دورتم که بری بعد باید بری برای شارژ نه اینکه بشینی تا در بیان

همین که تازک شدن یعنی بازم تاثیر داشته

من همین الانشم مثلا یهو پای چپم سمتِ چپش یهووو ریخته بیرون موهاش اصلا متوجه نشدم انقدر نازکه زیاد معلوم نیست مثلا رونام در نمیاد اصلا شکمم همین زیر بعلمو خیلی رفتم ولی بازم در میاد و دستمام زود به زود بیکینی قشنگ ۲-۳ ماه طول میکشه صورتم ۱-۵ تا ۳ ماه اینجوریه بعضی از نواحی واقعا نیست بعضیام خیلی نازک ولی دستم و زیذ بغلم هنوز راضی نیتسم و بعضی جاهای صورتم

ببین کلا من لیزر رفتم گفت مشکل هورمونی تاثیر زیادی داره بعد برای بعضیا ۱۲ تا کمه منظورم بعضی از اف ...

شما صورتم انجام دادین کامل ؟

راضی هستین ؟

با چه دستگاهی؟

من صورت ترسیدم انجام بدم موهای صورتم سیاه بشه مثل موهای صورت مردا

ببین کلا من لیزر رفتم گفت مشکل هورمونی تاثیر زیادی داره بعد برای بعضیا ۱۲ تا کمه منظورم بعضی از اف ...

منم میخوام برای صورتم برم موهای خط ریش کرکیو بلنده ضخیم تر نمیشه؟ 

میشه یه صلوات مهمونم کنی؟ اگه دوست داشتی؛ غر نزن سرم باشه؟
دفع مواد زاید از طریق مو نیست  از طریق تعریق هست که سر جاشه .

دفع مواد زاید انواع مختلفی داره یکیش مو هست. 

دوست عزیز، به اندازه آدمای دنیا نگرش متفاوت وجود داره، اگر مخالفی نظرتو برای خودت نگه دار، ریپلای نزن، ممنون که احترام میذاری و درک میکنی.
دفع مواد زاید انواع مختلفی داره یکیش مو هست. 

این حرف شما هیچ گونه منبع علمی نداره 

هیچ کجا چنین کاربردی برای مو ذکر نشده 

میتونید سرچ کنید 

حالا اون مضر بودن لیزر هم تو هیج تحقیقی تهیج کجای دنیا ثابت نشده ولی 

دفع مواد زائد از طریق مو ! دیگه خیلی شاخ و دم دار بود

2706