2752
2734
عنوان

سریع بیان

143 بازدید | 6 پست

بچه ها من ترمیم نمره ثبت نام کردم. الان رفتم سامانه ی دانا بعد دیشب سایت خراب بود و من هرچی میزدم بالا نیومد ، بعد الان نام کاربری ، من رمز عبور نزدم ولی ثبت نام نکردم هر چی میزنم بالا نمیاد واقعا چی کار کنم💔😐

الان من نام کاربری رو زدم بعد شماره تلفن هم زدم میزنه شما ثبت نام کردید ، من چجوری رمز ندادم ؟ میزنه کاربر گرامی شما ثبت نام کردید ایییییی خدااااااا دلم میخواد یه بمبی چیزی بخوره وسط این سایتها دیوونه ؟ کسی می‌تونه کمکم کنه اضطراریه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
نمی‌دونم مشکلت این هست یا نه ولی با شماره سریال شناسنامه قبل عکس دار کردن باید بزنی فکر کنم 

الان جدا شده اونی که شما میگید الان مال دانش آموزان هسته من فارغ التحصیلم