2733
2734

شیائومی نخر باتریش داغ میکنه و ممکنه منفجر شه خیلی گزارش منفجر شدن ازش زیاده

و اینکه خودم شیا دارم تو فکر عوض کردنشم مال من نوت ۹ پروعه

و اینک مدلای بالاترم دیدم گفتن داغ میکنن کلا شیا نخر برو سمت سامسونگ شیائومی خطرناکه

💚میشه لطفا اگه امضامو میبینید  برام دعا کنید💚 برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان دعا کنید یه صلوات هم برای اقا بفرستید💚(اگه زحمت نمیشه برا حاجتام یه حمدم به نیت من  تقدیم اقا امام زمان کنید)بعدش دعا کنید که مادرو پدرم سلامت وسالم باشن سایشون همیشه بالا سرم باشه هیچچچ بیماری و دردو مشکلی نداشته باشن بلا و بیماری ازشون دور باشه و همیشه شادو خوشبخت کنار هم زندگی کنیم💚برای اینکه پزشکی قبولشم هم دعا کنید💚 بهم بگین منم براتون حمد میخونم💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
میدونم عزیرم منم همونو گفتم پوکو ام۶ پرو فورجی  و نوت ۱۳ فورجی ساده جفتشون حدودا ۸و نیمن

عزیزم میشه راهنمایی کنی

من مامانم و داداشام کادو تولد برام گوشی گرفتن همین نوت ۱۳

حالا خودم انگار دودلم عوض کنم یا نه؟

کاربر قدیمی ۹۷هستم😊
2740
عزیزم میشه راهنمایی کنی من مامانم و داداشام کادو تولد برام گوشی گرفتن همین نوت ۱۳ حالا خودم انگار ...

مبارکت باشه عزیزم 

حالا که گرفتی عوضش نکن چون ضرر میکنی

گوشی خوبیه جدیدم هست

{ خانم هستم }
آشنا داداشمه عوض میکنه ب شارژم نزدم اصن

A15 وa25 از این گوشی قوی ترن

برتری نوت ۱۳ نسبت به اونا اینه که دوربین سلفیش مدل قطره ای نیست و تو جعبه هم شارژر داره

ولی اونا صفحه نمایش بهتری دارن پردازنده قوی تری دارن و رابط کاربری سامسونگ هم کمتر هنگ میکنه و روان تره

پوکو m6 پرو هم که گفتم تقریبا شبیه همین نوت ۱۳ است فقط پردازندش یکم قوی تره و شارژرشم ۶۷ واته 

نوت ۱۳ شارژرش ۳۳واته

اگه مارک شیائومی رو دوس داری گوشی خودتم خوبه

{ خانم هستم }