2733
2739
عنوان

الان دیدم نوشته بودن یسنا رو جن برده

| مشاهده متن کامل بحث + 2367 بازدید | 96 پست
تو خبرا زده بود یه سری رد پا ازش پیدا شده الان با سگ های زنده یاب و‌دوربین حرارتی دارن مسیر ردپا رو ...

انشاالله که خبر خوش بدن تا ساعات آینده

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ما یه همسایه داریم پیرزن هست تعریف میکنه میگه قدیما روستامون یه‌ جن داسته که بچه میدزدبده جوری که همه با چشای خودشون دیده بودنش و میگفت که یبار بچه فامیلشو برده مردم روستا فهمیدن سریع رفتن پسش گرفتن البته یکی دوسال پیش تعریف میکرد ربطی ب این جریان نداره

ما یه همسایه داریم پیرزن هست تعریف میکنه میگه قدیما روستامون یه‌ جن داسته که بچه میدزدبده جوری که هم ...

ای وای اخه بچه ادمیزاد میخوان چیکار چرا میبرن؟

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا
2742
کاش حداقل زبونم لال اگه مرده جنازش پیدا بشه مادرش بیقراریش کمتر بشه 

خیلی مشکوکه جریان بچه ۴ ساله انقدر از مادر دور نمیشه و مگر چقدر توان داره که بخواد مسافت طولانی طی بکنه این بچه یا دزدیده شده یا اون اطراف چاهی رودی چیزی بودی بچه رفته ، احتمال حیوان درنده هم خیلی کمه چون بچه میترسه جیغی دادی چیزی میزنه

خیلی مشکوکه جریان بچه ۴ ساله انقدر از مادر دور نمیشه و مگر چقدر توان داره که بخواد مسافت طولانی طی ب ...

فقط خدا کنه اخرش به خیر بگذره هرچند فشار روانی که الان رو منه غریبه هست دیگه ببین مادرش چی میکشه

میبرده میکشته میگفت خانومم بوده جنه 

وای 🥲🥲

2740
اره طفلی ها خیلی سخته خدا برا هیچ کس نخواد

عزیزم‌جدی نگیر مگه این دختر اوتیسم‌بنده خدا نبود گم شد بعد فهمیدن مامانش کشته و آتیشش زده .آدم به هیچ کس نمیتونه اعتماد کنه ولی امیدوارم زود تر پیدا بشه 

#انسانیت
عزیزم‌جدی نگیر مگه این دختر اوتیسم‌بنده خدا نبود گم شد بعد فهمیدن مامانش کشته و آتیشش زده .آدم به هی ...

اونو که اعصابم خورد شد کلا میخوام اینیستامو پاک کنم هی خبرای منفی کل روز همش میمونه تو فکرم از طرفی میترسم پاک کنم حوصله ام سر بره تفریح ادم فقط همون اینیستا و اینجاست دیگه

اونو که اعصابم خورد شد کلا میخوام اینیستامو پاک کنم هی خبرای منفی کل روز همش میمونه تو فکرم از طرفی ...

من حالم از فضای اینستا بهم میخوره خیلی استرس زاده و همش حس کمبود بهم میده .بنظرم پاک کن روانت آروم میشه .به جاش برو یوتوب کلیپ های خنده دار ببین روحیه ات باز بشه 

#انسانیت
تو خبرا زده بود یه سری رد پا ازش پیدا شده الان با سگ های زنده یاب و‌دوربین حرارتی دارن مسیر ردپا رو ...

اره الان شروع کردن اینستا زده بود سگها دو تا شدن

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
عزیزم‌جدی نگیر مگه این دختر اوتیسم‌بنده خدا نبود گم شد بعد فهمیدن مامانش کشته و آتیشش زده .آدم به هی ...

این اونطوری نیست پدرش معلومه اینجا الان فصل کار کشاورزی 

مادرش سر زمین بقیه کار می‌کرده بچه داشته بازی میکرده گم شده

حتی آگاهی دارن می‌گردن دنبالش

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2706