2733
2734

ژوان: قرار عاشقانه، میعادگاه عاشقان

ژینا: زندگی

روژا: نور و روشنایی، خورشید

لاوژه: ترانه

هانا: یاری

ژیوا: سرزمین

سامال: آسمان صاف و بی‌ابر

لارا: ناز و ظریف

شیلان: گل نسترن

میدیا: سرزمین مادها، محل زندگی کردها

روژمان: مانند خورشید

گَشین: شاداب و سرزنده

سیروان: بلندترین رودخانه کردستان

رومانگ: مثل ماه، ماه‌چهر

موراشین: مروارید آبی

هیلان: آشیانه

آرژین: گرمابخش زندگی

احترام به عقاید یعنی من به محدودیت‌هایی که برای خودت گذاشته‌ای احترام بگذارم نه به محدودیت‌هایی که می‌خواهی برای من بگذاری!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سیوان :پسر 

بارین:دختر 

هیرو :دختر  اسم گل البته تلفظ فقط به کوردی زیباست و فارسی درست نمیتونن تلفظ کنن

انقدری که ترقوه ؛ رگ ؛ ته ریش ؛ سینه ؛ باسن ؛             چال لپ ؛ گودی کمر ؛                                               و بقیه پستی بلندی های بدنمون طرفدار داره،            عقاید و اخلاق و خط فکریمون طرفدار نداره!                  توعصر حاضر حتما باید یه چیزیت زده باشه بیرون       یارفته باشه تو                                                        تاشایسته بشی 
2731
نه من مازندرانیم کیجا  ولی میدونم ک بیشترین تشابه رو به لری داره  اصلا لُرا صحبت کنن تو ...

آره اینقد کلمات مشترک بین زبان مازنی و لری هست 

بخاطر اینه از ی ریشن و تست ژنتیک گفته بیشترین تشابه رو‌ مازنی و گیلک و لر با هم دیگه دارن 

اونی که تو شکم مادرش قلبش تشکیل نشد و سقط شد زندگی رو‌ برد:))    (درخواست دوستی قبول نمیکنم ، آقایون در تاپیک هام شرکت نکنن ، تاپیک زدم نصیحت نمیخوام پس لطفاً نه اعصاب خودتونو خورد کنید نه اعصاب منو تا وقتی که خودم ازتون راهنمایی نخواستم اصلا به خودتون این اجازه رو ندید که نصیحتم کنید!دیگه سایت نمیام خدافظ)