2733
2734
عنوان

الان دیدم نوشته بودن یسنا رو جن برده

| مشاهده متن کامل بحث + 2404 بازدید | 96 پست
این اونطوری نیست پدرش معلومه اینجا الان فصل کار کشاورزی  مادرش سر زمین بقیه کار می‌کرده بچه دا ...

عزیزم من که نمیگم اینجوریه میگم آدم به هیچ کس نمیتونه اعتماد کنه .امیدوارم پیدا بشه .از ی طرف این چیزا هست که مردم یکم به فکر بچه هاشون باشن انقدر بیخیال نباشن 

#انسانیت
آره طفل معصوم خدا کنه سلامت پیدا بشه چقد وهم شب و تنهابی برا یه بچه سخته 

اون الان با این گرمای منطقه اگه پیدا بشه هم بیهوده شک نکن

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آره طفل معصوم خدا کنه سلامت پیدا بشه چقد وهم شب و تنهابی برا یه بچه سخته 

ببخشید بیهوش

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
دست خودم نیست همش به فکر مادرشم میگم چی میکشه

مادرش اگه مادر بود ولش نمیکرد. 

باز میشه غرق شد با اینکه آبی نیست تو رنگ چشم تو پوستت سبزه مثل گل موهات سیاهی شب مست شرابی لبات فقط سیگار میکشم رو این بوم نقاشی:)
2731
عزیزم من که نمیگم اینجوریه میگم آدم به هیچ کس نمیتونه اعتماد کنه .امیدوارم پیدا بشه .از ی طرف این چی ...

کار کشاورزی اینطوریه

کار کشاورزی اینطوریه

خب بچه نبرن.

این همه ادم بچه دارن کشاورز هم هستن. 

باز میشه غرق شد با اینکه آبی نیست تو رنگ چشم تو پوستت سبزه مثل گل موهات سیاهی شب مست شرابی لبات فقط سیگار میکشم رو این بوم نقاشی:)
خب بچه نبرن. این همه ادم بچه دارن کشاورز هم هستن. 

کجا بزارن؟

همه امروزها کار دارن 

موقع بچگی ما یادمه یه نوزاد رو شغال برده بود مردم فهمیده بودن

چقدر بچه ها گم میشن مخصوصا جاهای کوچیک ،تو رو خدا مراقب بچه هاتون باید،انشاالله پیدا بشه به سرنوشت خیلی بچه های دیگ دچار نشه،چند روز پیش هم اصفهان یه دختر گم میشه مشخص شد مامانش کشتتش

پسر تابستان،دختر بهار
خب بچه نبرن. این همه ادم بچه دارن کشاورز هم هستن. 

کجا بزارن؟

شمال اهل این منطقه هستید؟

کجا بزارن؟ شمال اهل این منطقه هستید؟

پیشه خاله‌ای عمه ای چیزی.

ن نیستم 

عزیزم میدونم‌خیلی زحمت کش هستند ولی بچه رو چرا میبرن .البته دیگ فایده نداره دیگ بچه شون رو بردن هیی& ...

انشانه 

اینجا طوریه که همه مشغول کارن 

جایی نیست بزارن مجبورن ببرن

پیشه خاله‌ای عمه ای چیزی. ن نیستم 

اونا هم سر کارن 

فصل کار اینجا از بچه تا پیر همه کار دارن تو روستا

میوه چینی 

تیشه زنی 

خزانه 

نشا 

....

اونا هم سر کارن  فصل کار اینجا از بچه تا پیر همه کار دارن تو روستا میوه چینی  تیشه زنی& ...

باشه 

درک نمیکنم 

2706