2752
2734
عنوان

دعوا در محیط کار

424 بازدید | 30 پست

سلام. بچه ها من تو یه موسسه خصوصی کار میکنم. یه جشنی موسسه گرفت خیلی رئیسمون آزمون توقع داشت کلا از زندگیمون بزنیم براش خرحمالی کنیم. ببخشید اینجوری میگم ولی واقعا همین توقع رو داشت. براش صندلی و میز جا به جا کنیم. تا نصف شب مثل کارگرا براش وسیله آماده کنیم. من نکردم چون متاهل بودم و کمر درد هم داشتم. حالا اومده دعوا که چرا؟ خیلی هم جلو بقیه بد حرف زد باهام چیکار کنم به نظرتون دیگه برم سرکار یا نه. همکارا هم دیگه محل نمیدن بهم و این ناراحتم کرده. تو رو خدا بگید مهم نیست من واقعا اعصاب و روانم ریخته بهم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

حق داری.

موقعیت سختیه

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...

سلام 

ببخشید همچین رئیسی پس فردا هزارتا خواسته نا مشروع هم داره و فکر میکنه کارمندا کنیزش هستن. اون کارمند هایی که با شما اینطور برخورد میکنند براشون این چیزا مهم نیست هر بلایی هم سرشون بیارن تسلیم میشن و اعتراض نمی کنند. اگر میتونید کارتون را عوض کنید.

موفق باشید

الان دلیل اینکه کارفرما ها متاهلا رو استخدام نمی‌کنن رو فهمیدم ...

طرف یه بهانه اینکه من متاهلم زود می‌ره دیر میاد کارو درست انجام نمیده پس فردا میگه بچم مریضه دو روز بعد میگه باردارم 

خب عزیزم وقتی یه کاری رو همه انجام میدن شما هم باید سهم خودتو انجام بدی نه اینکه بهانه بگیری رو بگی نه 

کلا کار سخته و نسبت به اون درآمد کم ، حتی دکترا هم به اندازه زحمتی که کشیدن درسی که خوندن حقوق خوب نمیگیرن 

دیگه اگه بخوای شغل آزاد بری که دیگه باید اینجور چیزها رو درک کنی

ببین زیر دست کسی کار کردن همینه دیگه

رئیست ی چیزی میگه شما و همکاران موظفین انجام بدین چون حقوق بگیر اون فردی و همه باید کار کنید و کسی نباید از زیر کار فرار کنه و زحمات بیفته روی دوش بقیه

اگر بخوای تو اون کار بمونی باید گوش به فرمان رئیست باشی

نمیتونی خودت ی شغل ایجاد کن که همه کاره خودت باشی

چون شما برای هر کسی بخوای کار کنی همین اش و همین کاسه هست

فکر نکن بری ی شغل دیگه از این خبرا نباشه همه جا همینه

2706