2733
2764

خدایا هزار بار شکرت🤲🏻❤️

تاپیک قبل گفتم چه اتفاقی افتاده 

امروز یکی بهم زنگ زد از رو اعلامیه شمارمو برداشته بود گفت فندوقمو دیده ما هم سری رفتیم با کلی امید سراغش و بعد از کلی بالا و پایین بچمو پیدا کردیم اوردیمش خونه💒

و من خوشحال ترینم خیلیییییی🥺🥰

خیلی وابستگی بده و از دست دادن عزیزانت 

خدا سر هیچکس نیاره الهی آمین🤲🏻

خداروشکر میکنم بابت لطفی که در حق من کرد بچم دیشب کنارم نبود و من مردم و زنده شدم و از شدت بی قراری تاپیک زدم و دل شکسته بود ولی الان از شدت ذوق و شوق دارم تاپیک می‌نویسم 

فقط میتونم بگم مراقب داشته هاتون باشید و روزی هزار بار هزاران بار از خدا بابتش تشکر کنید و شکر نعمت های خدا باشید✨

خدایا شکرت🧿🤲🏻❤️

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

2768

الهی شکر 

.امروز خدای مهربان در انتظار من است تا حرکتی کنم و برکتی بی نهایت مرا دهد پس قدم برمی دارم به سوی خوشبختی حرکت از من، برکت از او 🙏🌹🌹 اکنون آبان۱۴۰۱وزن۸۰کیلو‌.به امید ۷۰ کیلو شدن. من از ۹۵ کیلو به ۸۰ رسیدم خدایا شکرت .به امید ۷۰ کیلو شدن

اوخدا 😍😍 جوجه حتما خیلی بهش سخت گذشته بهش یه عالمه تشویقی بدین😌🥺

🍋 ellen_.art@ لطفا از پیجم حمایت کنید مرسیییی🍋🍋🍋ما نینیسایتیا گرسنگان عکسی هستیم  🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋ellen_.art@🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋به صورتی بودن گوگولی بودن اینجا نگاه نکن این سایت خیلی ترسناکه👹☠️☠️🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋ellen_.art@ آموزش گوگولیجات 🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍒🍋🍋🍋🍋🍋
2706