2737
2734
عنوان

حق با منه یا شوهرم؟؟

488 بازدید | 50 پست

خانواده من شهرستان زندگی میکنن.

چهارده ساله همیشه عید با شوهرم هر روز و هر ساعتی اون میگه میریم عید ها شهرستان..هر روز و ساعتی میگه برمیگردیم...

امسال به خاطر غم یه عزیز از دست رفته ما عید نو داریم خونه پدرم و همه روز اول میان خونه بابام....وبیشتر از دو ماه هست که من پدرم و مادرم رو ندیدم و خیلی دلتنگشونم. بهش گفتم اگه اشکال نداره من امسال دو سه روز زودتر برم پیش پدرمادرم...بعدش هم تو میای....

یهو قاطی کرد...گفت اصلا این چه خاسته ایه؟بامن بحث نکن...برای من وقت تعیین نکن.... من تا دوم سوم عید اصلا نمیام اونجا.... بعدش میریم و میایم ....کلی هم بدو بیراه بهم گفت که تو ذوق منو زندگیمونو نداری... این چه خواسته ایه...منو میخای ول کنی بری... اگه میخوای فردا برو‌ پشت سرتم نگاه نکن و فلان......

من اصلا برای خواستم اصرار نکردم و بهش هم گفتم اینقدر الکی دعوا درست نکن و بحث به بیراهه نبر.....گفتی نه..منم هیچی نگفتم.....

خیلی هم حرفای دیگه زد و داد زد و فحش داد...منم فقط‌سعی کردم مدارا و سکوت کنم ...حوصله دعوا آخرشبی نداشتم....

یکی ازاین شوهرادانلود😊

لطفا با نظرم مخالفی ریپ نزن من نظر خودمودارم 💗بختیاری اصیل 😍 پروفایلم خودمم 💞ــــــــــــــ..ـ.ـ...........ــــــــ....ــــــــ..ــــــ.....ــ...ــ..ــ....من اگر دل بدهم دل نشکستن بلدی؟ تا ابد مال تو باشم تو نرفتن بلدی؟بلدی تکیه کنم جا نزنی رد نشوی؟ من اگر شکوه کنم دست گرفتن بلدی؟بلدی دل ببری عشوه کنی نازکنی؟ غیر از اینها تو بگو ناز کشیدن بلدی؟خواستم شاعر چشمت بشوم، پرسیدی بیتی از عشق بگو شعر سرودن بلدی؟چشم تو سوژه ی نقاشی امروز دلم بنشین پلک ،نزن خوب نشستن بلدی؟دو سه خط عشق برای دل عاشق بنویسهمه دار و ندارم تو نوشتن بلدی؟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

خب صددرصد حق باتوعه ولی چیکار میشه کرد ؟ خانوادت حتما با اخلاق شوهرت اشنایی دارن حتما ازت ناراحت نمیشن چند روز دیر تر بری

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا

واقعا صبرت ستودنیه 

من بودم قشقرق بپا میشد 

ولی صبر کن عید پیش همسرت باشی بعدش با هم برید اینور و اونور 

چارلی چاپلین میگه:آدم خوبــــــــــی باش ولی وقتت روبرای اثباتش به دیگران تلف نکن .... !
2738

با شوهرت برو 

شاید شعورش رسید و چند روز بعد رفتین پیش خانوادت

علما و منتقدین نی نی سایتی 😏، من نظرات شخصیم برای تاپیک کاربرها مینویسم مخالفین ریپ نزنید با تچچچکر
یکی ازاین شوهرادانلود😊

چیش خوبه الان؟  اینکه خودخواه باشه؟  خواهر منم با یکی ازین ادمای خودخواه و بی منطق و ننر داره زندکی میکنه.  واقعا زندگی سخته.  گاهی لازمه ادم تنهایی بره خونه پدر و مادرش 

الکی

جدی میگم کاش شوهرم تنها مشکلی که داشت همین بود نه مثل همسر من که همش میگه برو خونه پدرت اینا پنج ساله ازدواج کردم چهارسالش خونه پدرم بودم کاش یکم وابستم بود طاقت دوریمونداشت من راضی بودم باخودش برم باخودش برگردم هیچی سرجاش نیست

لطفا با نظرم مخالفی ریپ نزن من نظر خودمودارم 💗بختیاری اصیل 😍 پروفایلم خودمم 💞ــــــــــــــ..ـ.ـ...........ــــــــ....ــــــــ..ــــــ.....ــ...ــ..ــ....من اگر دل بدهم دل نشکستن بلدی؟ تا ابد مال تو باشم تو نرفتن بلدی؟بلدی تکیه کنم جا نزنی رد نشوی؟ من اگر شکوه کنم دست گرفتن بلدی؟بلدی دل ببری عشوه کنی نازکنی؟ غیر از اینها تو بگو ناز کشیدن بلدی؟خواستم شاعر چشمت بشوم، پرسیدی بیتی از عشق بگو شعر سرودن بلدی؟چشم تو سوژه ی نقاشی امروز دلم بنشین پلک ،نزن خوب نشستن بلدی؟دو سه خط عشق برای دل عاشق بنویسهمه دار و ندارم تو نوشتن بلدی؟
یکی ازاین شوهرادانلود😊

زیر ۱۸ سالی پس چیزی نمیگم 😐

curiousسابقم.     3. 1. 98 عضو سایت شدم               ودر تاریخ           18. 3. 1400 ساعت 16 بخاطر پست سیاسی تو تاپیک سیاسی تعلیق شدم                                                                                                                                          کاربریم اصلیم چهار ده روز بعد برگشت و دیگه از این خطم استفاده نکردم  که دوباره دیروز عصر به خاطر یه معلوم والحال عوضی با همراهی یه عوضی دیگه  در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۲۸ تعلیق شدم.                                                                           دفعه اول مقصر بودم و قبول داشتم ولی اینبار اصلا نباید تعلیق میشدم   مرگ بر عوضی.                    اگه میشه برای شادی روح بابام یه صلوات بفرستین . ممنون
سادیسمی چیزی هستی؟ 

خانوم محترم درست صحبت کن توضییح دادم براچیه

چیش خوبه الان؟  اینکه خودخواه باشه؟  خواهر منم با یکی ازین ادمای خودخواه و بی منطق و ننر د ...

پست پایین توضییح دادم هرکس زندگیش یجوری ناخوشه

2706