2752
2734
عنوان

حق با منه یا شوهرم؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 489 بازدید | 50 پست
اره به نظرمنم شوهرش ازیه لحاظی خوبه اینکه حس کردم دوسش داره وبهش وابسته است هرچنددوس داشتن زیادووابس ...

وسط‌سال چند ماه یه بار چهار پنج روز میرم..چون خودش نمیخواد بیاد....منم اصرارش نمیکنم....الان هم کلی فحشم داد..گفت خود خواهی ....درک نمیکنی من خسته ی کارم میخوام چند روز استراحت کنم...فلان.....

اره به نظرمنم شوهرش ازیه لحاظی خوبه اینکه حس کردم دوسش داره وبهش وابسته است هرچنددوس داشتن زیادووابس ...

همه چیز اعتدالش خوبه وقتی از حد بگذره آدمارو ناراحت میکنه ولی این خانوم نباید مشکل اینجوریو اینجا مطرح کنه چون اینجا اززندگی دلزدش میکنن کاری میکنن همه بدیا همسرشو ببینه و بیشتر کدورت پیش بیاد من هزاران مشکل دارم ولی هیچوقت اینجانگفتم چون فقط نمک میپاشن روزخم وگرنه هیچی عاید آدم نمیشه 

لطفا با نظرم مخالفی ریپ نزن من نظر خودمودارم 💗بختیاری اصیل 😍 پروفایلم خودمم 💞ــــــــــــــ..ـ.ـ...........ــــــــ....ــــــــ..ــــــ.....ــ...ــ..ــ....من اگر دل بدهم دل نشکستن بلدی؟ تا ابد مال تو باشم تو نرفتن بلدی؟بلدی تکیه کنم جا نزنی رد نشوی؟ من اگر شکوه کنم دست گرفتن بلدی؟بلدی دل ببری عشوه کنی نازکنی؟ غیر از اینها تو بگو ناز کشیدن بلدی؟خواستم شاعر چشمت بشوم، پرسیدی بیتی از عشق بگو شعر سرودن بلدی؟چشم تو سوژه ی نقاشی امروز دلم بنشین پلک ،نزن خوب نشستن بلدی؟دو سه خط عشق برای دل عاشق بنویسهمه دار و ندارم تو نوشتن بلدی؟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه واقعا اینطور نیست...تاپیکای دیگم رو بخون....تا بفهمی این آدم اصلا هیچوقت منو درک نکرده

من متاسفم براحال بدت ولی مل شوهرا ماهم بدرد نمیخوره

لطفا با نظرم مخالفی ریپ نزن من نظر خودمودارم 💗بختیاری اصیل 😍 پروفایلم خودمم 💞ــــــــــــــ..ـ.ـ...........ــــــــ....ــــــــ..ــــــ.....ــ...ــ..ــ....من اگر دل بدهم دل نشکستن بلدی؟ تا ابد مال تو باشم تو نرفتن بلدی؟بلدی تکیه کنم جا نزنی رد نشوی؟ من اگر شکوه کنم دست گرفتن بلدی؟بلدی دل ببری عشوه کنی نازکنی؟ غیر از اینها تو بگو ناز کشیدن بلدی؟خواستم شاعر چشمت بشوم، پرسیدی بیتی از عشق بگو شعر سرودن بلدی؟چشم تو سوژه ی نقاشی امروز دلم بنشین پلک ،نزن خوب نشستن بلدی؟دو سه خط عشق برای دل عاشق بنویسهمه دار و ندارم تو نوشتن بلدی؟
دقیقا منم همینوگفتم ببین چیا که نگفتن بهم میگن سادیسمی نه ما سادیسمی نیستم مامشکلاتی دیدیم که این قل ...

شما عاشق اینی که شوهرتون گند بزنه به اعصابتون بعد بگید نه دوستم داره وابسته منه؟! 

به خدا ب این نمیگن عاشقی نمیگن دوست داشتن 

طرفت درکت کنه،  احترام بزاره ب تو،  ب خانواده ت میشه دوست داشتن 

اینجور شوهرا که صداشونو میبرن بالا و فحش میدن ساعت ۹ شب باید بزاری دم در آشغالی ببره

2731
پس برو به نظرم تا بدونه رئیس کیه

راستش خیلی وقته دنبال بهانه واسه قهرو طلاقم....که برم اونجا بگم طلاق میخوام ...نمیدونم این موضوع بهانه خوبیه یا نه ...حق رو اون همیشه ب خودش میده

همه چیز اعتدالش خوبه وقتی از حد بگذره آدمارو ناراحت میکنه ولی این خانوم نباید مشکل اینجوریو اینجا مط ...

خب میدونی اینامدحق دارن هیچ خوبی شوهرشون رونمیگن یه دفعه میان بدی شوهرشومیگن کلی میان زیرش مینویسن باهمچین شوهری زندگی میکنی وطلاق وفلان هیچکس داخل زندگی یکی دیگه نیس تاتمام ماجراروندونی نمیشه قضاوت کردحالاایشون میگه همسرم برای غذااینامیگه وابسته نیس تاپیکای دیگروبخونین ماکه داخل زندگی ایشون نیستم بهترازهرکس دیگه میدونه شوهرش چرااینوگفته وچی بایدجوابشوبدن وچیکاربایدبکنه 

شما عاشق اینی که شوهرتون گند بزنه به اعصابتون بعد بگید نه دوستم داره وابسته منه؟!  به خدا ب ای ...

باشه شمادرست میگین حرفی ندارم برای اینکه اصلا متوجه نشدی من چی میگم 

همه چیز اعتدالش خوبه وقتی از حد بگذره آدمارو ناراحت میکنه ولی این خانوم نباید مشکل اینجوریو اینجا مط ...

اصلا حرف دیگران مهم نیست.مهم حس بدیه که شوهرم به من منتقل کرد و اصلاا قابل انکار نیست...حس درک نشدن....حس خدمتکار بودن..حس های دیگه....

شاید از تنهاییه زیاد یا کمبچد اعتماد بنفسمه که اینجا اینطور تاپیک زدم وگرنه رفتار بد و بی منطق شوهرم کاملا عیانه!!

خب میدونی اینامدحق دارن هیچ خوبی شوهرشون رونمیگن یه دفعه میان بدی شوهرشومیگن کلی میان زیرش مینویسن ب ...

دقیقا ولی خواهرمن مثل ایشونه ولی خواهرم باسیاست پیش میره تودستش گرفته ولی بازم یه غدیا داره....ولی من برعکس زندگیم نابود باهیچ ترفندیم درست نمیشه اینارو بهتر میتونی تومشتت بگیری مال من انگار ازفضااومده 

راستش خیلی وقته دنبال بهانه واسه قهرو طلاقم....که برم اونجا بگم طلاق میخوام ...نمیدونم این موضوع بها ...

من نمیتونم قضاوتتون کنم و حکم بدم  ولی بگم عمر ادم میگذره و میبینی هیجی از زندگی نفهمیدی،  بهونه برای طلاق زیاد میشه جور کرد اگه درست بشو هست اگه میتونه تغییر کنه، اگه مشاوره میره،  اگه دوسش داری ادامه بده،  و بدون دوست داشتن تنها راه چاره نیستا خیلی فکر کن راجبش،  زندگی شوخی نیست الکی نیست با مشاوره صحبت کن 

واااااا  کسی ک بی منطقه و بی ادبه نمیگن وابسطه خداروشکر کنه ک شوهرش کلی حرف بارش کرده و نمیزار ...

خب وابستگی زیادهمسرش باتوجه به شخصیت کنترل گری که داره باعث شده محدودش کنه نمیگم خوبه آدم کنترل بشه ولی خب همینکه شوهرش دوسش داره ووابستشه خوبه منم دوست داشتم همسرم وابستم باشه نه اینکه یه آدم خیلی مستقل باشه که خودشم از پس همه کاراش بربیاد

اصلا حرف دیگران مهم نیست.مهم حس بدیه که شوهرم به من منتقل کرد و اصلاا قابل انکار نیست...حس درک نشدن. ...

میدونی اگه بخوام اززندگیم بگم یه طوماربلند و زشت میشه که حال خودمو بهم میزنه چه برسه بقیه شمافقط همینو گفتی منم جوابی که برااین تابپک بودودادم دیگه اززیرو بم که خبرندارم انشالله مشکلاتت حل شه 

دقیقا ولی خواهرمن مثل ایشونه ولی خواهرم باسیاست پیش میره تودستش گرفته ولی بازم یه غدیا داره....ولی م ...

ارع اینجورادمابادوتاچشم وحق باتوعه تودرست میگی میتونی اون چیزی که میخوای روپیش ببری

ارع اینجورادمابادوتاچشم وحق باتوعه تودرست میگی میتونی اون چیزی که میخوای روپیش ببری

افرین دقیقا خواهرمو حتی فاصله خونه هامون ده متر بود نمیذاشت خودش تنها بره میگف باهم میریمو میایم اینقد قشنگ باهاش پیش رفت تاالان کیلومترها فاصله دارن بامامانم اینا وقتی دلش میگیره میاد میذارش میره چن روز بعد میاد میبرش ایقد باهاش راه اومد که ماکفری میشدیم که توروش بمون ولی خودش قلقشو بهتر میدونس با بله چشم کم کم خواسته های خودشو به کرسی نشوند ولی واقعا داماد ما خواهرمو خیلی دوس داره و وابستشه یکمم بددله 

من وسط سال تنها میرم.چون اون اصلا حال نمیکنه بیاد.... منم اصرارش نمیکنم.... الان هم نمیدونم...آخرش ...

خواهر من وسط سالم تنها نمیتونه بره.  پونزده ساله گرفتاره.  ولی خوب طلاقم نمیگیره. ولی واقعا سختشه.