2752
2734
عنوان

حق با منه یا شوهرم؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 495 بازدید | 50 پست

به نظرم حق با منه 😁 

جدی بگم، اولا گل گاو زبون همیشه دم کن بده به همسری چون اعصابشون خیلی ضعیفه و واقعا تاثیرگذاره 

دوما به نظرم حق با تو بود کاش میفهمید ک برای احترام ب عزیز از دست رفته ک ان شاالله روحش شاد باشه باید برید اونجا،  این یک نوع احترامه و عید میاد و میره و فقط احتراماست و نوع رفتاره ک باقی می مونه 

من اگه بخوام قاطعانه رفتار کنم میرم خونه مامانم و ی دل سیر پیششون می مونم،  هرچیم بخواد بشه، بشه 

ولی منطقیش اینه بگی مامانم زنگ زده گفته بیاید اینجا کمک من 

و بندازی گردن خانواده ات احتمالا ادامه نده و با بی میلی قبول کنه 

و واقعا اگه کمی احترام بزاره باید قبول کنه 

چیش خوبه الان؟  اینکه خودخواه باشه؟  خواهر منم با یکی ازین ادمای خودخواه و بی منطق و ننر د ...

من وسط سال تنها میرم.چون اون اصلا حال نمیکنه بیاد....

منم اصرارش نمیکنم....

الان هم نمیدونم...آخرشب بود چی بود حوصله قشقرق نداشتم...وگرنه میشستم میذاشتم کنار....دنبال بهانه ام واس طلاق اما بهانش دستم نمیاد

همش هم میگه من مریضم منو سکته میدی......درصورتیکه کلا عصبیه...ودکترهم نمیره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

زیر ۱۸ سالی پس چیزی نمیگم 😐

۲۵سالمه یه دختر دارم مطمئن باش اونیکه پست میذاره خودش میدونه چه دردی داره😊

لطفا با نظرم مخالفی ریپ نزن من نظر خودمودارم 💗بختیاری اصیل 😍 پروفایلم خودمم 💞ــــــــــــــ..ـ.ـ...........ــــــــ....ــــــــ..ــــــ.....ــ...ــ..ــ....من اگر دل بدهم دل نشکستن بلدی؟ تا ابد مال تو باشم تو نرفتن بلدی؟بلدی تکیه کنم جا نزنی رد نشوی؟ من اگر شکوه کنم دست گرفتن بلدی؟بلدی دل ببری عشوه کنی نازکنی؟ غیر از اینها تو بگو ناز کشیدن بلدی؟خواستم شاعر چشمت بشوم، پرسیدی بیتی از عشق بگو شعر سرودن بلدی؟چشم تو سوژه ی نقاشی امروز دلم بنشین پلک ،نزن خوب نشستن بلدی؟دو سه خط عشق برای دل عاشق بنویسهمه دار و ندارم تو نوشتن بلدی؟
2731
شوهرت بهت وابسته است تحمل یه روزدوریتونداره ولی اینواینجوری نمیگه بادعوامیگه والاشوهرمن 2هفته است م ...

نه اینطوری نیست...فقط برای آشپزی و خوراکی میخاد...ضمن اینکه پدر مادرخودش طبقه بالا زندگی میکنن درکی از دوری پدرمادر نداره

شوهرت بهت وابسته است تحمل یه روزدوریتونداره ولی اینواینجوری نمیگه بادعوامیگه والاشوهرمن 2هفته است م ...

دقیقا منم همینوگفتم ببین چیا که نگفتن بهم میگن سادیسمی نه ما سادیسمی نیستم مامشکلاتی دیدیم که این قلم دربرابرش هیچ به حساب نمیاد:)

لطفا با نظرم مخالفی ریپ نزن من نظر خودمودارم 💗بختیاری اصیل 😍 پروفایلم خودمم 💞ــــــــــــــ..ـ.ـ...........ــــــــ....ــــــــ..ــــــ.....ــ...ــ..ــ....من اگر دل بدهم دل نشکستن بلدی؟ تا ابد مال تو باشم تو نرفتن بلدی؟بلدی تکیه کنم جا نزنی رد نشوی؟ من اگر شکوه کنم دست گرفتن بلدی؟بلدی دل ببری عشوه کنی نازکنی؟ غیر از اینها تو بگو ناز کشیدن بلدی؟خواستم شاعر چشمت بشوم، پرسیدی بیتی از عشق بگو شعر سرودن بلدی؟چشم تو سوژه ی نقاشی امروز دلم بنشین پلک ،نزن خوب نشستن بلدی؟دو سه خط عشق برای دل عاشق بنویسهمه دار و ندارم تو نوشتن بلدی؟

حالا شوهر من سه هفته بود رابطع نداشتیم حالشم بد بودا ینی همش منتظر بود تنهاشیم حتی تو راه دسشویی رفتنم بهم دست میزد بوسم میکرد لهش الکی گفتم میخام با مامانم برم خونشون ی هفته ای گفت دوس داری برو😖اخه چی بگم ب ایم موجود

به نظرم حق با منه 😁  جدی بگم، اولا گل گاو زبون همیشه دم کن بده به همسری چون اعصابشون خیلی ضعی ...

نخ بابا زبون دراز تراز این حرفاست....اونوقت میگه خانوادت نمیزارن مادزندگیمونو بکنیم!!!

کلا انتظارهمین واکنش ازش داشتم۱۴ساله همینه....

دقیقا منم همینوگفتم ببین چیا که نگفتن بهم میگن سادیسمی نه ما سادیسمی نیستم مامشکلاتی دیدیم که این قل ...

اره به نظرمنم شوهرش ازیه لحاظی خوبه اینکه حس کردم دوسش داره وبهش وابسته است هرچنددوس داشتن زیادووابستگی باتوجه به شخصیتی که این مردداره باعث شده زنش رومحدودکنه نتونهدپدرمادرش روببینه

دقیقا منم همینوگفتم ببین چیا که نگفتن بهم میگن سادیسمی نه ما سادیسمی نیستم مامشکلاتی دیدیم که این قل ...

نه واقعا اینطور نیست...تاپیکای دیگم رو بخون....تا بفهمی این آدم اصلا هیچوقت منو درک نکرده

واااااا 

کسی ک بی منطقه و بی ادبه نمیگن وابسطه خداروشکر کنه ک شوهرش کلی حرف بارش کرده و نمیزاره بره خونه مامانش؟!!! 

ولمون کن 

2706