2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

۳۳ میلیون پول طلا  خالصت شده

۷ میلیون اجرت گرفته 

۱۷ درصد حساب کرده

خیلی دیر متوجه میشویم ک دوستان زیادی نداریمـــ ـفقط ادمای زیادی رو می شناسیمـــ...                         🥀🥀🥀🥀💔💔                                                   پرنده ای کهــ  رفت بگذارد برود....💔                                  هوای سرد بهانهــ است    ....                                  هوای دیگــری بهــ سر دارد🥀💔

عزیزم من همیشه سرم کلاه میره اما وقتی طلا همین قدر بود من یه دستبند فیوژن ده گرمی رو قیمت کردم گف۳۸تومن نهایت با افزایش قیمت الان میشد۳۹تومن یه کوچولو فروشنده شیطونی کزده و یک تومنی ازت خورده

2738

اجرتا فرق دارهدبعضیا خیلی ریزکاری داره بعضیا نه

ماری کوری تنهاو اولین زنی است که دوبار جایزه نوبل دریافت کرده!  (نابینا نیستم😂اسمشه)/🌸دوست نینی سایتی من! خوشحال میشم منو توی تاپیکای فان وانرژی مثبت تگ کنی😍/ 
عزیزم من همیشه سرم کلاه میره اما وقتی طلا همین قدر بود من یه دستبند فیوژن ده گرمی رو قیمت کردم گف۳۸ت ...

اخه ۱۰گرم و خرده هست شاید به همین دلیل یا اینکه سرویس بوده 

البته گوشواره رو نتونستم بگیرم یه گردنبند و دستبند گرفتم

2706