2733
2734
عنوان

بچه بدسرپرست و فرزند خواندگی

| مشاهده متن کامل بحث + 784 بازدید | 77 پست
همین ده روزم کلی تغییر کرده .اولش بددهن بود .به خاطر اینکه همش میزدنش

عزیزم😔اسی همه جوانب ودرنظربگیر اگه دیدی مشکلی خلعیی ...درزندگیتون ب وجودنمیاد نگه دارش عزیزم ثواب داره 

تف ب ذاتش آشغال فقط بلد بوده بچه پس بندازه زندگی من انقد سخت پستی وبلندی داره ۸ سال تو ی اتاق نشستم ...

والا فازشو نمی‌فهمم. بهش گفتم مگه من بچه هامو بزرگ میکنم طلبکار بقیه ام؟گوشی رو قطع کرد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره برادرزاده اونه

شما اگه در توانتون هست نگهش دارید باور کنید انقد براتون از زمین وآسمون بخاطر این کارتون میباره فقط باید از پدر ومادرش ی کاغذ بگیری دیگه هیچ کاری ب کار اون بچه نداشته باشن وخودشون پدر ومادر بچه ندونن

عزیزم😔اسی همه جوانب ودرنظربگیر اگه دیدی مشکلی خلعیی ...درزندگیتون ب وجودنمیاد نگه دارش عزیزم ثواب د ...

اگه این همه درگیری با بچه ها نبود زحمت و خرجش زیاد مهم نبود

2728
والا فازشو نمی‌فهمم. بهش گفتم مگه من بچه هامو بزرگ میکنم طلبکار بقیه ام؟گوشی رو قطع کرد

از بیشعوری ونفهمیشه حالم  بهم خورد از همیچن آدمایی تا الان تو نی نی سایت انقد تاپیکی منو ب هم نریخت 

شما اگه در توانتون هست نگهش دارید باور کنید انقد براتون از زمین وآسمون بخاطر این کارتون میباره فقط ب ...

میترسم اگر حضانتشو بگیرم دیگه همون یه ذره خرجم نده باباش

هیکشنبه تحویلش نمیگیره یه دور همه بیرونش کردن

الهی😭😭 اسی منم۷سال بچه ی همسرمو نگه داشتم تاچندماه پیش اونم کسی زیربارش نمیرفت شد۱۳سالش ازدست باباش رفت بقدری بهم وابسته بودیم که شب اخر تاخودصبح باهم اشک ریختیم بهم میگف مامانی یاداون افتادم

2738
الهی😭😭 اسی منم۷سال بچه ی همسرمو نگه داشتم تاچندماه پیش اونم کسی زیربارش نمیرفت شد۱۳سالش ازدست بابا ...

خدا خیرت بده.بخدا بابای ابن یه اعجوبه است .پولدار و درس خونده.همون روز که آوردش هم بچه رو برد تو اتاق کتکش زد.

اگه این همه درگیری با بچه ها نبود زحمت و خرجش زیاد مهم نبود

میفهمم چی میگی عزیزم ی کم دیگه سعی کن ببین رابطشونو بابچه هات بهترمیکنی اگه نشد نزاربچه های خودتم اسیب روحی ببینن برا ارامشتون دعامیکنم

زن عموش هستم.شوهرم مشکلی نداره فقط از دعوای بچه ها عصبی میشه

پیش پسرت زیاد به اون بچه محبت نکن تا حساس نشه 

اون بچه بزرگتره بهش بگو تو برادر بزرگتر اینا هستی مواظبشون باش و اینطوری روابط شون رو خوب کن

متاسفانه بخاطر رفتار اشتباه برخی کاربران بر خلاف میلم تصمیم گرفتم هیچ درخواست دوستی رو نپذیرم .
خدا خیرت بده.بخدا بابای ابن یه اعجوبه است .پولدار و درس خونده.همون روز که آوردش هم بچه رو برد تو اتا ...

ای خیرنبینه 😭😭😭شوهرمنم مثل چی جفتمون باهم کتک میزدوهزارجورتهمت زشت بمن میزد اخر پسرم گفت من میرم تاتوام کمترکتک بخوری ورفت منم اون وحشی رو ولش کردم ومستقل شدم

2706