2733
2739
عنوان

بچه بدسرپرست و فرزند خواندگی

784 بازدید | 77 پست

سلام بچه ها.از کسایی که تجربه دارن کمک میخواستم.من خودم دو بچه دارم یکی پسر ۳ ساله و دیگری  دختر۱۰ ساله.یکی از اقوام چند ساله طلاق گرفتن و بچشون رو نمی‌خوان.اقا زن گرفته و بچه رو آزار میدن و مادرش هم قصد ازدواج داره و بچه رو تحویل نمیگیره.من الان ۱۰ روزه آوردمش پیش خودم.پسر هست و کلاس اوله.خیلی خیلی نظم خونم بهم ریخته.پسرم خیلی باهاش درگیره.چند بار به پدرش گفتم بیا ببرش میگه اگر ببرم میدم به بهزیستی.هم دلم میسوزه هم دیگه توان ندارم واقعا.به نظر شما چکار کنم ؟؟خود بچه هم خواهش میکنه میگه نزار بابام ببره منو

آخ خدالعنت کنه پدرو مادرشو بحق حضرت زهرا

لطفا با نظرم مخالفی ریپ نزن من نظر خودمودارم 💗بختیاری اصیل 😍 پروفایلم خودمم 💞ــــــــــــــ..ـ.ـ...........ــــــــ....ــــــــ..ــــــ.....ــ...ــ..ــ....من اگر دل بدهم دل نشکستن بلدی؟ تا ابد مال تو باشم تو نرفتن بلدی؟بلدی تکیه کنم جا نزنی رد نشوی؟ من اگر شکوه کنم دست گرفتن بلدی؟بلدی دل ببری عشوه کنی نازکنی؟ غیر از اینها تو بگو ناز کشیدن بلدی؟خواستم شاعر چشمت بشوم، پرسیدی بیتی از عشق بگو شعر سرودن بلدی؟چشم تو سوژه ی نقاشی امروز دلم بنشین پلک ،نزن خوب نشستن بلدی؟دو سه خط عشق برای دل عاشق بنویسهمه دار و ندارم تو نوشتن بلدی؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

لطفا اون حس مادرانه رو کنار بذارید و رهاش کنید. اون بچه هیچ ارتباطی به شما نداره

چو بشنوی سخن اهل دل مگو که خطاست، سخن شناس نه ای جان من، خطا اینجاست. در اندرون من خسته دل ندانم کیست، که من خموشم و او در فغان و در غوغاست
2728

طفل معصوم.‌ شما که نمیتونی دائما نگهش داری هم مشکلاتش با بچه هات وهم بعدها مشکلاتی که از طرفین والدینش ممکنه پیش بیاد اگر قراره بره بهزیستی بهتره به نحوی مدیریت کنی بدون که اسیب بیشتری ببینه این اتفاق بیفته. 

آخی عزیزم 

منم از درد اینکه زندگی بچه هام اینطوری نشه دارم تواین زندگی میسوزم 

چون باباشون علناگفت من نمیخوامشون رفتی ببرشون 

میخواد بره دنبال هرزه گری خودش 

منم جایی ندارم با دوتابچه 

خانوادم میگن بیا بدون بچه

انشالا .میخواد با زن جدیدش خوش باشه.مثل سگ ازش میترسه

خدا به زمین گرم بزنش بچه پس انداختن عوضیا کثیف میتونی نگهش داری چه نسبتی باهات دارن

لطفا با نظرم مخالفی ریپ نزن من نظر خودمودارم 💗بختیاری اصیل 😍 پروفایلم خودمم 💞ــــــــــــــ..ـ.ـ...........ــــــــ....ــــــــ..ــــــ.....ــ...ــ..ــ....من اگر دل بدهم دل نشکستن بلدی؟ تا ابد مال تو باشم تو نرفتن بلدی؟بلدی تکیه کنم جا نزنی رد نشوی؟ من اگر شکوه کنم دست گرفتن بلدی؟بلدی دل ببری عشوه کنی نازکنی؟ غیر از اینها تو بگو ناز کشیدن بلدی؟خواستم شاعر چشمت بشوم، پرسیدی بیتی از عشق بگو شعر سرودن بلدی؟چشم تو سوژه ی نقاشی امروز دلم بنشین پلک ،نزن خوب نشستن بلدی؟دو سه خط عشق برای دل عاشق بنویسهمه دار و ندارم تو نوشتن بلدی؟
2740
آخی عزیزم  منم از درد اینکه زندگی بچه هام اینطوری نشه دارم تواین زندگی میسوزم  چون باباش ...

بخدا خیلی بدبخته.وقتی شوهرم میاد سردرگم میشه نمیدونه مثل بچه هام بدو بغلش یا نه؟

بهزیستی نمیگیره  اینطوری بود ک نصف بیشتره پدر مادرا بچه هاشون میدادن بهزیستی  بهریستی ما ...

احتمالا ‌.بهزیستی اگه اینکارررو میکرد اینهمه بچه تو خیابان ها آواره نبودن 

2706