2737
2739

دختر من در نهایت سادگی و سرش به کار خودش داره برای کنکورش اماده میشه

یه خانمی از فامیل میدونه این بچه درس داره هی الکی زنگ میزنه دعوت میکنه منم بعد چندبار که گفته بودم جایی هستیم و بعدا میاییم دوباره دعوت کرد و گفت فلان روز بیایید خونه مون

منم گفتم دخترم کار داره فعلا ایشالا بعد کنکورش

بعد گفت ایشششش این الان باید دانشمند بود چقدر درس خوند

منم گفتم آخه دختر من خنگه نمیدونی مگه مث دختر شما باهوش نیست

حالا دقیقا برعکس یه دختر تنبل و بی عار داره

من برای اولین بار جوابشو دادم

نمیدونم کافی بود یا نبود براش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خیلی بد جواب دادی خییییییلی بد کاش جواب نمیدادی

ازونجایی که درمورد هر موضوعی نظر نمیدم ؛ پس اگه نظرمو یه جا گفتم که مخالفش بودی لطفا ریپلای نکن نمیخوام متقاعدم کنی،چون نظرم طبق تجربه خودمه😊••••••• امروز دوم شهریور۱۴۰۲با خودم عهد میبیندم که بجز راهنمایی و مشاوره در حد درک و فهم خودم از موضوع بحث؛ در هیچ تاپیکی پست نگذارم و البته بجز موارد فان ؛؛ و هیچ‌وقت در تاپیک های تعریف از خانواده اعم از پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند شرکت نکنم ،چون هروقت شرکت کردم بعدش کلی انرژی منفی روانه زندگی خودم و اون افراد شد!!! •••••••••روابط دوستانه یا عاشقانه تو باید عامل کاهش استرست باشن نه بیشتر شدنش،باید منبعی برای آروم شدن تو، پیشرفت خوشحالی و آسون تر شدن مسیر زندگیت باشن، اونا باید باشن تا از زندگیت لذت بیشتری ببری و حالت خوب باشه کنارشون نه برعکسش،زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست•••••••••
2740

وا خب شما برید دخترتونم میمونه خونه درسشو میخونه. 

پودر کیک و پنکیک مخصوص کودک تولید میکنم کاملا ارگانیک و تازه بدون مواد نگهدارنده.با سویق درست میکنم و خیلی خوشمزه و مقوی هستن. اگه میخواید بچه هایی سالم و قوی داشته باشید بهم پیام بدید. 

خسته نباشی جواب نمیدادی بهتر بود😑😑

میگفتی یکشال دختر من باید برای کنکور میخون‌د الانم هنوز مونده نزدیک دوماهش ماهم داریم باهاش همکاری میکنیم که شرایط جور باشه و راحت بتونه درسشو بخونه چون هدف بزرگی دارع تو ذهنش

2706